reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
lelelupi witam na forum, ja takze nie chodzilam do szkoly rodzenia, akurat zajecia byly w takie dni i o takiej porze, ze kolidowaly z moja praca. Ale i bez szkoly rodzenia dalam sobie rade, poza tym polozne bardzo pomagaja podczas porodu, wiec nie masz co sie martwic:))
 
Lelelupi ja równiez nie pomoge , bo do szkoły rodzenia nie uczęszczałam, gratuluje synusia, jak się czujesz w dwupaku?
 
lelelupi i ja równiez nie chodziłam do szkoly rodzenia,oglądałam na necie:
RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA Strona główna
trzeba sie zalogowac i juz możesz oglądac w domku.
Ale jak widzisz żadna z moich przedmówczyń nie chodziła a mamy juz pociechy,więc nie jest tak źle,położne sa bardzo pomocne i mówią wszystko kiedy co i jak.
Głowa do góry:tak:
sachmecia olinda no rośnie rośnie mój szkrab.
Wczoraj przyszła kolezanka do mnie i wzięla go na ręcę i powiedziała mu ale ty jestes przystojniaczek,a on spojrzał jej głębko w oczy połozyl rączke na policzku i ssię slicznie usmiechnał, juz wie jak laski zauroczyć:-D:-D
 
Czesc mamusie:-)
U mnie piekna pogoda ale po wczorajszej duchocie troche spuchlam:wściekła/y:Juz sie boje co to bedzie później.Nawet nie napisze ile przytyłam, bo czuje sie jak wielka kluska:-(Mały daje czadu prawie cały dzien, kopie i sie wierci ale ma już swoje pory:-)
Tajchi Kacperek jest cudny:-)
lelelupi w moim szpitalu takie zajecia robia tez w weekendy i trwaja po 4-5godzin. Położna tłumaczy co sie dzieje podczas porodu, jaka jest najlepsza pozycja i srodki znieczulajace itd. Nie wyglada to tak jak na amerkańskich filmach;-)
fasoleczka widzialam takie spioszki i sliniaczki w mothercare:tak:
 
Karolinka - co u ciebie???? jak sie czujesz??? mam nadzieje ze wszystko ok i jestes juz po... tulisz malenstwo....

Ja dzis kobitki mam wizyte na 14.00 strasznie sie boje.... zobaczymy co mi powiedza...
Mam dodatkowe USG i gina.... zobaczymy co mi powie ciekawego i jak mala.... czy cos przytyla....
Z tego strach znow zaczelo mnie cos piec w podbrzuszu....
Oj boje sie bardzo.... dam znac wieczorkiem..... co i jak...

Pozdrawiam was serdecznie i milego dzionka zycze!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry