reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej kobity!!!!!!!!!!
jakie spa... ja nawet nie moge sie ogolic sama...hehehehe

No juz po wizycie... jestem zadowolona... polozna wszystko dokladnie zbadala...

niunka lezy glowka w kanale..... no ale.... jest przekrecona buzka do gory......
zalecila mi cwiczenia.... aby mala sie przekrecila....
zbadala brzuszek... corcia malenka.... ale zdrowa.....

a co do mojego pieczenia.... przyszla pani doktor tez mnie wymacala i stwierdzial ze moze....
dzidzia na cos uciska i to dlatego....
wyniki moczu..... calkiem ok....

wiec jestem zadowolona widzialam sale... i juz mi lzej.... teraz spokojnie moge juz rodzic.....

Dziekuje kochane za wsparcie i mile slowa....
 
reklama
co tu taka cisza??? wszystki poszły rodzić???:-D:-D
u nas juz 3 dzień jem sniadanko ł:tak:yżeczką,nawet niezle to nam idzie
paula nie stresuj sie musi byc wszystko dobrze, sama widzisz,że wyniki sa ok więc teraz tylko czekaj na swoja kruszynkę
 
Czesc mamuski :) faktycznie taka tu dzis cisza :-D cos dzis sloneczko nie dopisuje.
Ja juz spokojniejsza jestem, od kiedy wiem ze to nic zlego jak mnie czasem troche kosc lonowa poboli. Jak tam u was? Ja rosne jak na drozdzach he he. Za kilka dni lece do Polski :-D to ich zaskocze tym brzuchem :-) bo dlugo po mnie nic nie bylo widac, ale teraz to muminka przypominam hi hi. Dziewczyny powiedzcie, lece do polski ryanair-em, na stronce pisalo ze musze miec notatke od lekarza ze moge latac, jestem 21 tyg. Czy wystarczy jak bede miala ta ksiazke ze soba z wszystkimi danymi, czy musze isc do lekarza po ta notke? Bo slyszalam rozne opinie, raz ze nie trzeba, a raz ze musze ja miec. Moze poprosu ubiore jakas bluze i nie zauwaza? :-D co wy na to?
 
elo

Wczoraj bylam na USG z dzidziusiem wszytsko ok :-) rosnie jak nalezy juz ma cale 16,3 cm kobitka mowi ze to i tak nie dokladna miara bo juz dzidzia za duzy zeby dokladnie zmierzyc, nie wiem ile wazy ale wszystkie organy ma na swoim miejscu. Ta babeczka robila tam jakies pomiary a maluch wiercil sie jak na dicho, potem ziewnal wzial palucha do buzi i byl juz spokojniejszy heh. Tak jak myslalam plci nie poznalismy bo u nas w miescie nie mowia, ale co tam najwazniejsze ze dzidzia zdrowa i moglam ja zobaczyc, nietsety juz ostatni raz ale mam foteczke i sie napatrzec nie moge. Jak zapytalam o szyjke macicy bo mialam takie straszne skurcze to mi babka powiedziala ze tutaj sie takich badan nie robi i ze takie skurcze sa normalne i jeszcze nie raz poczuje a ze bolesne to tak ma byc :/ no wszytsko co boli to tak ma byc masakra wogole jakie maja podejscie :crazy:

Ada - ale Ci zazdroszcze ze Ty juz jutro zobaczysz na 'ZYWO' swojego bejbika ehhh

wszystkie kobitki pozdrawiam i uciekam dalej do pracki buzialki
 
Ada życzę powodzenia, no i czekam na fotę dzidzi.
Myleene jak karmienie, dokarmiasz czyms, a jak piersi? Jak się czujesz po porodzie boli kroczę, maiałś szwy?
 
matisek mozesz spokojnie leciec, taka notatka jest wymagana ale dopiero od 28 czy 29 tygodnia:tak: ja lecialam w 27 a wracalam w 30, po prostu zalozylam szeroka bluze i nic nie bylo widac:-)a poza tym jak spytalam GP czy wyda mi taka notatke to powiedzial ze trzeba zaplacic 20 funtow:baffled: wiec zrezygnowalam i polecialam bez tego:-p
dzisiaj czeka mnie wielkie sprzatanie bo jutro juz do szpitala:-) moze o tej porze juz bede tulic mojego synka...:-p ajj nie moge sie doczekac:tak: musze wziac o 22 tabletki i jutro o 7 rano:tak: wiem ze jedne sa po to by nie bylo mi niedobrze przed, w trakcie i po operacji a drugie neutralizuja ilosc kwasow zoladkowych:tak: a od polnocy post!:-D
 
Matisek ja lecialam do Polski, kiedy bylam w 7 miesiacu ciazy (trzydziesty ktorys tydzien). Poprosilam midwife i GP o notke, ze moge latac jeszcze, ale powiedzieli, ze oni nie daja czegos takiego na pismie i wystarczy zabrac ze soba ksiazke.
Podczas odprawy nikt nie zwrocil na mnie najmniejszej uwagi, a brzuch wystawal strasznie:)) Tylko, ze byl to Easy Jet.
 
Medio z karmieniem znacznie lepiej, brodawki juz sie zagoily. Niestety ale musze dokarmiac, bo straszny glodomor z tego mojego synka. Najbardziej mnie tylko wkurza, ze potrafi on przez godzine jesc, troche podsypia, troche je....musze cos z tym zrobic.
Tak, mialam jeden czu dwa malutkie szwy, przez pierwszy tydzien troche bolalo, ale teraz juz nic nie czuje i nawet "okres" ustapil.
Musze tylko popracowac nad drzemka malca w dzien, bo wcale nie chce spac, pospi z 30 minut i znowu jeczy...Najlepiej mu gdy na mnie lezy i spi...ale w taki sposob to nie mam zycia i nic nie moge zrobic w domu.
A Ty jak sobie z tym poradzilas?
 
reklama
Myleene ja miałam przez pierwszy miesiąc mamę do pomocy, bo nic tylko karmiłam wtedy bardzo często. Teraz Karolek śpi z nami, więc daje mu cyca w nocy jak się wierci przez sen, w dzień ostatnio mniej sypia i chce by go nosić.
Ada no to widzę,że jesteś zwarta i gotowa:)
 
Do góry