reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

olinda- zgadzam sie bo moj synek tez wszystko lapie przez te ich dzieciaki...co wyzdrowieje w domu to za dwa trzy dni na nowo...oszalec mozna... ach super ze malenstwo tak slicznie rosnie...oj szkoda mi jak pomysle o tej szczepionce je malenkiej raczki...

A u mnie w nocy ok 5.15 rano mala tak kopala w brzuszek ze az obudzilam sie... cos okropnego ale tak mocno ze az bolalo... poszlam napilam sie soku i zaraz przestala... oj dzidzia to ma te pory oby jej tak nie zostalo pozniej...hehehe
 
reklama
witam dziewczynki
ja dopiero poczatkujaca - 14tydz:-) juz po pierwszym usg zachwycona skaczaca istotka w srodku;-)
wczoraj znalazlam wasze forum przypadkiem szukajac jakis informacji o hillingdon hopspital i caly dzien w pracy spedzilam na czytaniu:-)
jestem zachwycona bo czytajac wasze wypowiedzi mozna sie sporo dowiedziec wiec postanowilam dolaczyc
bardzo chetnie uslysze opinie o moim szpitalu jezeli ktoras tam rodzila
 
Ostatnia edycja:
Melka79 witaj:)
Olinda to dziś Twoja córcia kończy 2 miesiące, super, najlepsze życzenia:)

Dziewczynki czy dostałyście tego grada na dziecko? Ja wysłąłam na chb form, ale tego bomu jeszcze mi nie przysali.
 
Czesc Melka Ja bede rodzic w Hillingdon Hospital to ci powiem, jestem w 33 tygodniu wiec to juz niedlugo, ale moja znajoma tam rodzila i jest bardzo zadowolona. Z tego co juz wiem to anatal jest polska polozna Joanna i w razie czego mozna ja prosic, na porodowce ponoc tez jest polska polozna Aleksandra ale tego nie wiem na pewno, ogolnie jak do tej pory to jestem zadowolona, :-);-):tak::-D
 
dzieki bardzo;-)
bernardeta pocieszylas mnie z ta polska polozna:-) mysle ze sie spokojnie dogadam ale mam jakies schizy, ze w razie czego jakiejs medycznej terminologii moge nie zrozumiec:-(
dlugo sie staralismy o te malenstwo a teraz wszystkiego sie boje... nie wiem gdzie sie podziala ta dzielna dziewucha;-)ale takie juz widac uroki ciazy
 
ach przypomnialo mi sie:
bernardeta mam pytanko - mam za soba pierwszy scan i pani obslugujaca to misterne urzadzonko zarzadala ode mnie £3 za tylko jedna fotke i pieniazki wlozyla do kieszeni:tak:nie wygladalo to najlepiej
czy ty mialas tak samo?
 
ach przypomnialo mi sie:
bernardeta mam pytanko - mam za soba pierwszy scan i pani obslugujaca to misterne urzadzonko zarzadala ode mnie £3 za tylko jedna fotke i pieniazki wlozyla do kieszeni:tak:nie wygladalo to najlepiej
czy ty mialas tak samo?
Ja tez płaciam za wydruk z usg, ale pieniądze kazali mi wrzucić do takiego specjalnego automatu.
 
reklama
Cześć

Witaj melka79. Coraz więcej nas tu jest:tak: Co do skanu- przy pierwszym skanie ja nie miałam pobranej żadnej opłaty - dostałam trzy zdjęcia maluszka. A przy drugim płaciłam 5 funtów a dostałam 7 zdjęć.

Dzisiaj kolejna wizyta u położnej i znowu stres nawet nie wiem dlaczego się tak stresuje. Położna super kobitka dość że gada cały czas to jeszcze żartuje. Jak mam wizytę to zawsze Oli zabawki wyciąga żeby się zajęła.
Ciekawa jestem co mi dzisiaj powie. Ostatnio mój maluszek nie chce się ruszać w dzień. Jak wypije coś zimnego to wtedy moje hrabiątko się porusza kopie kilka razy i to wszystko. A nawet wieczorem teraz tak jest żeby sprawdzić że jest ok to piję wodę albo zjem jabłko to wtedy moje maleństwo się poruszy. Zaczynam się martwić bo jest sporo mniej aktywny niż tydzień temu gdzie dokazywał od rana do nocy i kopał cały czas, że spać nie mogłam.
Co wy o tym sądzicie? To normalne?
 
Do góry