reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi tak kochana wiem.. bylam w polskiej klinice na pierwszym USG bo dla mnie to niedorzeczne było by czekać Bóg wie ile na pierwsza wizytę w normalnej klinice wiec poszlam.. ale teraz owszem sie martwie ale cholera jasna jakas przyzwoita opieka sie nam nalezy wiec juz wiecej placic nie zamierzam :no: i jak mi nie zrobia na nastepnej wizycie(26.02) to chyba ich pouduszam badz sie przywiąze :-D a w ostatecznosci urodze im i zobacze na zywo malego ;-)
Tym troche tragiko-komediowym akcentem mowie Paniom dobranoc :-)
 
reklama
Witam nowe mamusie dbajcie o siebie Kobietki i oczywiście o maleństwa też :tak:
Medio wyrabialaś może paszport dla Karolka?? Ja byłam tydzień temu i wszystko zajęło mi 2 godz była kolejka ale na szczęście pogoda była znośna no i ponoć takiej kolejki nie bylo od pół roku ale jak pech to pech :wściekła/y: no i pani w okienku powiedziała że już nie wysyłają paszportów i trzeba być osobiście na szczęście wystarczy jeden rodzic. 13 lutego odbieramy paszport no i 22 lutego lecimy do PL na 2 tygodnie :-):-)

Alex witaj ale się rozjeździłaś ;-):-D:-D:-D musisz teraz nadrobić zaległości a masz co nadrabiać:-D:-D:szok::szok::szok:
Jeszcze nie byliśmy skałdac wniosku, wcześniej robiłam tylko rozeznanie, a do PL planuję dopiero lipiec/sierpień polecie.
Fajnie,że Wy juz niedługo, pewnie cała rodzinka już się Was nie może doczekac.

Alex3meyer, pozdrawiam, zaglądaj do nas częściej:):-)

Wczoraj była health visitor zważyła małego waży już 5260, nio pyzolek z niego powoli się robi:)))
Po kilku godz zadzwoniła do mnie,że się konsultowała z lekarzem i mamy jechac do szpitala na test krwi odnośnie tej zółtaczki. Straszne to było, nie mogli mu się wkuć, płacz Lola i mój, Krzyś płakał, okropieństwo. Jak w końcu skończyli to usielismy czekać aż maluszek zrobi siusiu do pojemniczka. Dziś mają byc wyniki, oby wszystko grało.
 
medio- ja tez trzyma kciuki....

u mnie dzis troszke pobiegalam po sklepach bo jeszcze nie mialam wszystkich prezentow... a zostalo mi zaledwie pare dni i lece do PL... troszke kupilam rzeczy dla dzidzii jestem zadowolona... teraz odpoczywam... maz na silowni...synek gra a ja sie lenie...
 
Wyniki okay:) ufff:)

Wczoraj były chrzciny Karolka mały nasię nie obudził przy polewaniu wodą:)
Oto fotka:)
148794.jpg
wet
 
Ostatnia edycja:
Medio bardzo się cieszę że wyniki są dobre
Duże buziaczki dla Karolka z okazji chrztu Świętego i dołączamy życzenia

Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga,
będzie, jak wiosenny pogodny dzień!
Niech życia Twego szczęśliwa droga
nie zna co to chmurka, co to smutku cień.
Niech Cię Bóg zdobi w mądrość i cnotę.
Idź tylko w swojej dobrej Matki ślad,
a każdy wówczas powie: To serce złote!
To najpiękniejszy wśród ludzi kwiat!
 
Witajcie kochane....

Od paru dni mam bole w podbrzuszu moja mama twierdzi ze to norma bo macica sie powieksza jednakze wczoraj sie przestraszylam...
Ból przemienil sie w taki straszny palący...tak paliło w srodku:( tak jakby prawy jajnik...
zadzwonila z kumpelka pod ten specialny numer po advice i....tak na zakonczenie...doktor zadzwonil i pyta krwawisz?
-nieee..i 100 pytan do.....
wiec na koniec wez 2 paracetamol jesli bedzie bardziej bolec to....zapraszamy so szpitala............

i tyle tabsy wzielam i nynki......
a dzisiaj troszke tylko bolalo ale znowu katar i kaszelek troski dostalam:(

a przypomne ze jestesm 13-15 tydzien w ciazy....
 
reklama
medio-chyba się powtarzam ale Karolek jest przeuroczy uściskaj go w tym wyjątkowym dniu.
fasoleczka-faktycznie takie boczne bóle często się zdarzają szczególnie na początku:tak:
 
Do góry