reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

asinka- oj kochana trzymaj sie bedzie dobrze...zycze duzo zdrowka odpoczywaj juz niedlogo bedziesz tulic malenstwo... super ze corcia tak podchodzi do dzidzi bo moj synek tak samo robi i jest zachwycony jesli pozwole mu kupowac i wybierac zeczy dla dzidzi... glaszcze brzuszek...
 
reklama
Agata077 gratuluję synusia:)!!!

ZQo to rzeczywiście niesamowite, zajśc w ciąże pod koniec cyklu:) Fajna niespdzianka:)
A jak u Ciebie było z córkami,w którym dniu cyklu staraliście, jak oczywiście amiętasz to napisz.
Paula7 super,że synek zaangażowany w zakupy dla siostrzyczki.

Mój Lolek ważony w piatek miał już 4860, więc rośnie ładnie.
 
Cześć

Medio gratuluje synusia!!!
Wczoraj Paweł znalazł na eBay wózek taki jak szukałam i w dodatku wygrał akcje i generalnie za wózek głęboki, carrycot, car seat + podstawka dał 39 funtów w licytacji i w dodatku półgodziny drogi od domu. Zadowolona jestem jak zobaczyłam dzisiaj ten wózek za godzinkę zmykam go odebrać.
kolejną noc miałam nieprzespaną zasnęłam o 4 rano a wstałam o 8 Ola już była wyspana. Już się nie mogę doczekac jak moi rodzice przyjadą to się wyśpię
 
Asinka z, ja co noc nie wyspana, ale już się przyzwyczailam, byle by nie było gorzej to dam rade:)

ros095.gif
 
Szczerze mowiac terz to ja jestem ta czekającą:-(
Nikt sie mna nie interesuje..
Wedlug moich obliczen jestem prawie w 15 tyg ciazy liczac od ostatniej @.
U poloznej bylam 1 raz aby wypisala karte ciazy...zajelo jej to jakies 15 min.nawet 1 ulotki nie dostalam:-:)-:)-(
Póżniej pryszlo skierowanie na usg i to dopiero na 9 lutego....mialam juz dosc......:(
Zadzwonilam do GP i im nawciskalam,ze nikt sie mna nie interesuje,nikt mi krwi nie pobral i takie tam....wiec wycyganilam wizyte u poloznej....
Na wizycie powiedziala,ze zmarnowalam tylko czas bo krew pobieraja w szpitalu...a ja mam do nich wrocic w 16 tyg ciazy............zmierzyla mi cisnienie i nara.........
Nikt mnie nie odwiedzil w domku nic,......
a co do usg to....zmienili mi na 29.01bo polozna napisala w karcie zdrowia moj ostatni okresik w listopadzie zamiast pazdzierniku.:szok::szok::szok:

to cala historia dobrze ze mam neta bo bym nic nie wiedziala o ciazy:confused:
 
oj Medio nie tylko Ty chodzisz nie wyspana:no: ja odkąd mały sie urodził nie przespałam w ciągu wiecej jak 3 godziny, tak juz u nas jest że cokolwiek nie zrobię o którejkolwiek bym go nie połozyła spac to i tak co 3 godzinki pobudka na cyca:szok: ile to mozna jeść, próbuje go nie raz oszukac smokiem ale daje się tylko na max.30min a potem znowu to samo
fasoleczka nie przejmuj sie tutaj tak podchodzą do ciązy to u nich standard
asinka gratuluje dobrego zakupu
 
Fasoleczka pozdrawiam:) Dziwne,że Ci krwi nie pobrali, mi zaraz na pierwszej wizycie pobrali.
Tajchi no łakomczuszki z naszych pociech hihi

Ja czekam na health visitor, ma sprawdzic małego bo zółtaczka mu się długo utrzymaywała już jest lepiej tak na moje oko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jednak dziś idziemy z małym do lekarza, bo małemu nadal utrzymuja się ślady żółtaczki, oni tu nie daja pod lampy, chyba,że jest bardzo mocna. Była dziś health visitor i umówiła nas na 4.
 
Do góry