reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie i ja sie dołączam ... Jestem w 7 tyg ciazy dowiedziałam sie w poniedziałek ze jestem od 6 lat mieszkamy z mężem w uk w kent a o dzidzie staraliśmy sie 7 lat ... Marzenia sie spełniają
 
reklama
Kochani 4 marca mam spotkanie u gp ... To bedzie moje 1 spotkanie bede wtedy 9 tydzien niemogli znaleźć daty wcześniej juz byłam prywatnie wszystko ok słyszałam bicie serduszka ... Jak wyglada 1 wizyta on mnie bada czy dopiero kieruje do midwife ?? Kiedy jest pierwsze usg przez NHS ??
 
Mamusia nie stresuj się. Bedzie fajnie. Zbierze dane o tobie o twoim o chorobach itd. Pierwsze usg na ok 12 tyg. Potem polowkowe ok 20 tyg
 
Mamusia29, ja miała wszystko strasznie późno, ale to przez to że mam niezdarnego GP :/
Nawet mój midwife powiedział :)szok: )żebym zmieniła GP bo szkoda nerwów.
Obecnie jestem w 18 tygodniu. Pierwszy scan i słuchanie serduszka miałam u polskiego gina prywatnie (£120), potem w 9tyg. nieco krwawiłam i spanikowałam więc zrobili mi kolejny scan w szpitalu. Ale tak naprawdę po 12 tygodniu zaczeli mnie traktować tak bardziej serio ( z wyjątkiem GP :no: )

Pozdrawiam :-)
 
Wygląda wszystko dobrze :)
w 9 tyg. wystąpiło lekkie krwawienie, pani doktor powiedziała, że to coś z łożyskiem, kolejna że nic nie zagraża dzidziusiowi
Na wszelki wypadek przeleżałam tydzień w łóżku i starałam się wstawać tylko do toalety.
Nic złego więcej się nie działo :D Teraz w sumie pracuję bez dnia wolnego i czuję się dobrze.

Nie mogę się doczekać kopniaków od mojego synusia :D (lekkie bulgotanie już czułam)
 
reklama
Koona to super :-)) ja jutro zaczynam 7 tydzien tak bardzo bym chciała zeby wszystko było ok tak długo czekałam na to maleństwo (6 lat) ja za 2 tyg powiem ze jestem w ciazy narazie wszyscy myślą ze mam zapalenie pęcherza i jajników mam lekka prace ...
 
Do góry