reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Trusia, no to powodzenia :tak: super, że jesteś tak pozytywnie nastawiona, zresztą chyba nie można być inaczej gdy już tylko kilka dni zostało od przywitania dzidziusia :-)

Minisia, u mnie tego problemu nie było, wręcz przeciwnie, po tyg. od zastrzyków wywołujących miałam zaledwie 3cm.. ale każda ciąża inna, tego się obawiam niestety, może właśnie dlatego, że nikt tego tu nie sprawdza, to zapewne tylko ginekologicznie? Czy tu dziewczyny nie mają szwów zakładanych? Czy dopiero to ktoś sprawdza jak ze skurczami lądują?
Powodzenia na usg. Wypytuj jak coś Cię niepokoi :tak: nie dajemy się zbyć :-D
 
reklama
Mi założyli szwy rozpuszczalne i powiem ze wszystko ok :) powiedzcie mi moje Drogie czy któraś z Was miała w UK zakladaną spiralę?? Mam wizytę w piątek u GP a tabletek nie chce juz brać ... Trochę mnie martwi ,ze to pielęgniarka ją zakłada . Dodam , ze chce spiralę IUD :confused:
 
Towicz ja spirali nie mialam nigdy ale zastanawiam sie nad implantem. Ma moze ktos doswiadczenia?
My dzis zaczelismy 37 tydz :). W czwartek jade sie dowiedziec kiedy bedzie cc, trzymajcie kciuki. A gdzie reszta?
 
ja nie mam weny na pisanie, pogoda okropna, dzieciii ciagle cos, zagladam poczytuje ale pisac to juz nie mam sily , no i juz nie jestem ciezarna to chyba powinnam na mamusie na wyspach zajrzec :-D
 
mamci ja zawsze miałam i mam predyspozycje do nadwagi i w moim przypadku implant nie wchodzi w grę moja klientka po nim 20kg przytyła ,dlatego ja chcę cos bez hormonów , ale może w twoim przypadku bedzie ok.

hej hej wojniczanka - jak tam macierzyństwo Ci służy??
trusia trzymam kciukaski &&&& ja swojego przed końcem ciazy tez napadalam a ty i tak plus 8 dni mi wyszło :/
Verita to ja tez powinnam na mamusie uk zaglądać ...:dry: Jakoś większym sentymentem dążę ten temat??

a koleżanka aleksiel gdzie sie podziewa??? Chyba Leon absorbujacy :-)
 
reklama
Do góry