reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hej Kobitki,
Uwielbiam weekendy!!!!!!!!! Mój M się zajmuje Kubą a ja mogę pospać do woli. Wczoraj poszliśmy spać "dość późno" bo po 2 w nocy ale za to dziś "do woli" to była pobudka o 13.05 :tak::-D:tak: Chłopaki sie bawili w salonie a ja sobie troszkę odespałam hihihihihi. Z resztą wczoraj też pasłam sie w łóżku do południa :-D:-D Szkoda, że nie jest - jak w Andrzejki tak przez cały rok :-D:-D:-D
A tak wracając do tych prezentów, o które pytałam to macie jakieś pomysły czy Mikołaj u Was strajkuje w tym roku?
Całuski i życzę wszystkim tak dobrego humorku jak ja mam dzisiaj :-D:tak:;-):-);-):tak::-D
 
myleene no może i tak,ale jak to zrobic mając roczne dziecko??? Jak można pracowac 16 godzin jak mąż od rana do wieczora jest w pracy???:zawstydzona/y:no chyba że cos z dzieckiem ale chyba za dużego wyboru nie ma w takiej pracy
 
Tajchi współczuję Ci bo wiem co to znaczy jak się trzeba szczypać z kasą. Czytałam, że chociaż masz możliwość dorobić i przy okazji się chłopcy bawią. To już jest coś. Ja urodzę drugie dziecko i tak szczerze mówiąc to się pod względem finansów też cieszyliśmy, że może nam się trochę polepszy. Do głowy mi nie przyszło, że przecież tak będzie tylko rok bo potem obniżają. Też uważam, że to niesprawiedliwe. Jak jest dziecko malutkie (pod warunkiem, że się karmi piersią) to nie ma takich wydatków jak już jest starsze. Trochę się polepsza sytuacja jak już nie robi w pieluchy, ale bez sensu czekać do ok 3 roku zycia. Mój Kuba właśnie jak miał 2 i pół roku to już był całą dobę bez pieluchy ale przecież wiadomo, że jak nie takie wydatki to inne.
 
ja już po masazyku.trwało to dosłownie minute czy dwie ale nie bylo przyjemne:no:. Swoja droga to pierwszy raz od poczatku ciazy mi zaglądali miedzy nogi,no i polozna powiedziala ze rozwarcia zero,ledwo co na koniuszek paluszka :szok:.Serduszko dzidzi ok.Jak po tym masazu nic sie nie ruszy to w srode o 22 na oddzial do szpitala i wywolywanie do skutku:tak:.Strasznie sie boje ale z drugiej strony mam dosc czdekania i boje sie o dziecko. No i teraz czekamy.....
 
Dziewczyny ja teraz tego nie kapuje:no:Po roku obnizaja benefity jak sie nie pracuje,a jak sie pracuje to sie dostaje takie same sumy jak wczesniej??Dziwne to moim zdaniem,tym bardziej ze nawet jak chcesz isc do pracy to z kim masz zostawic takie male dziecko??
Pixi to teraz w najgorszym wypadku poczekasz tylko 3 dni:tak:A moze sama zaczniesz rodzic na sama mysl o tym ze maja Ci wywolywac porod w szpitalu.Zycze Ci zeby sie jak najszybciej zaczelo:-)
 
hej dziewczyny
Jestem padnieta, ze 4 godziny na miescie i ledwo zyje. Do tego jeszcze co chwilke mi sie chcialo do kibelka latac i musialam co godzinke szukac.:eek: Prezentow nie kupilam jeszcze. I dalej nie mam pojecia co kupic. My zostajemy tutaj na swieta, bedzie moj A i kuzynka, wiec na szczescie za duzo osob do obdarowania nie ma. Ale i tak nie mam pojecia co kupic.

pixi oby sie ruszylo po tym masazu. :tak: U mnie moja mama cala nasza trojke (mnie i 2 braci) przenosila okolo 2 tygodnie kazdego:-p. Ciekawe jak ze mna bedzie

kamilalopez kurcze cienko z tymi benefitami. Niby sa te zlobki ale strasznie drogie i tez chyba ni masz pewnosci ile ci dofinansuja. Jedna znajoma mojej znajomej poszla do pracy na weekendy do Tesco bo wlasnie mowila, ze chce tylko 2 dni zeby jej benefitow nie zabrali. Wiec wyrabia te minimum.
 
Hej babeczki :-):-):-)

Nie mogłam pisać, bo nie mieliśmy internetu, czułam się jak na przymusowym odwyku :cool2: Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie sprawnie działać !! Zaraz muszę poczytać co u Was się działo. Buziole.:laugh2:
 
reklama
Do góry