reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Poczytałam kochane, cieszę się, że u Was wszystko dobrze :-)

pixi,

nie martw się, ważne że wszystko w porządku, jeśli ten masaż nie przyniesie rezultatu, to trudno - widocznie jeszcze dzidzia nie jest gotowa na wielkie wyjście. Trzymaj się dzielnie i nie poddawaj złym myślom, a my nadal będziemy trzymać mocno kciuki :tak:

tajchi,

witam Cię serdecznie, my się jeszcze nie znamy, chociaz dziewczyny często wspominały o Tobie i zastanawiały się gdzie zniknęłaś ;-)


Pisałyście o wadze w ciąży - ja w poprzednich obu ciążach sporo przytyłam - z Paulą 22 kg, z Amelką 20 kg i mam ogromną nadzieję, że tym razem tak nie będzie :eek: Chociaż dość szybko zrzuciłam nadmiar i to przy Amelce szybciej ( dłużej ją karmiłam piersią, a to podobno pomaga ), to nie chcę znów być taka duża :no:
Jak narazie nie jest tak zle, jakieś 4 kg na plusie, ale co będzie dalej, to się okaże..

Dzisiaj całe do południa piekłam z córą ciasteczka kruche i pierniczki na Święta, bo już mi ponad 2 tyg. głowę suszyła, wiadomo - chodziło głównie o dekorowanie.. Zabawa fajna, tylko strasznie długo zeszło.. Dzisiaj w ogóle jestem zmęczona jak nie wiem, mam nadzieję, że uda mi się wcześniej położyć, skoro M. w domku..
Acha, przypomniało mi się jeszcze..

kamilalopez,

to Ty chyba pytałaś co na zgagę.. Ja piłam taką zawiesinkę, kupowałam w Bootsie, nie pamiętam teraz nazwy, ale sprawdzę i Ci napiszę, w smaku ok, mocno miętowa, dość dobrze działała..
 
reklama
Sprawdziłam własnie jak to było z naszym tax creditem jak Domis skończył roczek, bo nie pamiętałam żebysmy mieli jakiąs zmianę i faktycznie zabrali na małego baby element w wysokosci 543 funty rocznie, to wychodzi jakies 45 miesięcznie ale dodali nam do working tax credit 20 funtów miesięcznie(nie napisali dlaczego), więc my do tyłu jestesmy tylko 25 funtów/mies. Wszystko pewnie zależy od sytuacji finansowej rodziny:tak:.
Tajchi- fajnie, że ci się taka praca trafiła. Moja tesciowa jak przyjechała do UK to pilnowała małego chłopca, przyprowadzali go od nas do domu i to była super praca do czasu aż zaczęli przywozić go chorego:wściekła/y:, to już mniej mi się podobało, bo ja miałam małe dzieci, ja to bym w domu z dzieckiem siedziała no ale tacy z nich ludzie:tak:.
pixi-no to trzymam kciuki, żeby jednak masaż przyniósł pożądane efekty;-):-).
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorowa pora:)
Oj cieeeeezki dzien. Alus jakis strasznie niespokojny, wyjacy wieczorami, zasnac nie moze, przewala sie w lozeczku. Chyba ma stan podgoraczkowy. Nie wiem co sie z nim dzieje, jutro pojde do lekarza.

Tajchi a Twoj maz pracuje w weekendy? Wystarczy, ze pojdziesz na dwa dni po 8 godz.
A swoja droga, zobaczymy jak z nami panstwo postapi. Ja wracam do pracy od stycznia, maly idzie do przedszkola (tylko 150F tygodniowo!!!), zobaczymy ile rzad sie dolozy do utrzymania. Strasznie zachecaja mamy, by wracaly do pracy, wiec sie przekonamy...A jak nie, to mam robote gdzies, bo tyle ile mi zostanie z wyplaty po oplaceniu przedszkola, to pewnie wiecej bede miala z benefitow.

Sara lubie dawac prezenty, ale nie lubie wymyslac...Ale przynajmniej juz wiem co chce dac. Dla malego mam zabaweczke, wydaje mi sie, ze chyba odpowiednia do wieku: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
a moj mezus kupuje sobie sam prezenty, bo on woli elektronike, ode mnie prezentem jest zgoda na zakup kolejnego badziewia.

Pixi ja mialam masaz w czwartek rano, a w sobote popoludniu mialam juz skurcze. Wiec moze i Tobie sie uda bez wywolywania.
 
maureen witam,witam,powinnam teraz częsciej zagladac ale na pewno nie jutro bo na 10godzin ide do "pracy"
myleene no to super ze tak tanio znalazłas przedszkole,ja bym chętnie wróciła,ale najpierw trzeba było by znależc przedszkole może powinnam zacząc szukac
mamunia tak czasem jest,że nikt sie nie przejmuje innym dzieckiem,u mnie na szczęscie jest inaczej i ta dziewczyna od razu powiedziaal,ze jak którys mały bedzie chory to od razu mam wolne
pixi współczuje masażu mialam go 3 razy,nie było tak bardzo tragicznie ale miło też nie:no:
 
Maureen dzieki,jak Ci sie przypomni to napisz,co prawda ostatnio tylko troche mnie meczy ale lepiej miec cos takiego pod reka
Myleene a moze maly jest taki niespokojny bo teskni za tatusiem?Wiem,ze czesto sie to zdarza u dzieci ktorych rodzic pojechal gdzies na kilka dni albo dluzej i wlasnie czesto takie dzieci dostaja tez goraczki.
Tajchi a ile tych dzieciaczkow pilnujesz i w jakim wieku?
Mamunia do Ciebie mam pytanko apropo Housing Benefit-nie wiesz jak to jest jak juz Ci doplacaja pewna kwote a za jakis czas jedno z nas zaczyna zarabiac wiecej-trzeba im zglaszac ze zarobki sie polepszyly?
 
reklama
Pixi - trzymamy kciuki Duze buziaki

Myleene - Olivka tez wczoraj byla nie do zniesienia wieczorem :wściekła/y::wściekła/y: daj znac co powiedzial lekarz a zabawka super mysle ze Alus bedzie zadowolony

Kamilalopez - tak musisz zglaszc jak sie powiekszaja zarobki i tez jak sie zmniejszaja :tak:
 
Do góry