reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Pixi trzymymy kciuki :-)
Olinda dzieki
Mi sie dzisiaj snilo ze urodzilam,a do tego nic nie mialam gotowe-ciuszki nie wyprane,lozeczko nie przygotowane,itd.
Uzywala moze ktoras z was FAIRY ale nie proszek tylko ten zel w saszetkach??Zastanawiam sie czy to jest dobre
 
reklama
Dzień dobry :-)

Dzisiaj tak mnie boli gardło, że ledwo mówię, a moja chrypka wcale a wcale seksowna nie jest :cool2:

pixi,

HURAA!! Trzymam mocno kciuki, oby szybko poszło, już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo w ramionach i nie będziesz pamiętać o bólu :-)

tajchi,

u nas też nie za wesoło z kasą, mój M. zmienił pracę, ale niestety zarobki gorsze, a przeprowadziliśmy się niecałe 4 miesiące temu do innego domu z większym czynszem :eek: Niestety tak wszystko się poukładało, zawsze człowiek planuje inaczej, a wychodzi co innego.. Ale co zrobić, Wy dacie radę i my damy, trzeba przeczekać, na pewno się polepszy :-) Dobrze, że trafił Ci się dodatkowy zarobek, ja też miałam opiekować się chłopczykiem u siebie w domu, w wieku mojej Amelki, ale zrezygnowałam, ponieważ wiem że potem, z większym brzuchem i gorszym samopoczuciem nie dałabym rady z 2 takich żywych maluchów...

mamunia2,

tak, ludzie czasem są tacy niepoważni, a wymagają od innych odpowiedzialności za ich własne dziecko :crazy:

Mylenee,

ja uważam, że to bardzo dużo za przedszkole, coś tam na pewno dofinansuja, ale trzeba wszystko dokładnie przekalkulować - bo tak jak piszesz, nie zawsze się to opłaca, a z dzieckiem nie jesteś..

kamilalopez,

trzeba zgłaszać każdą zmianę pracy i zarobków.

Co do tej zawiesiny - w związku z moim choróbskiem nie wybieram się na razie na miasto, ale ta nazwa to chyba Gaviscon.. może Gaviscin, coś w tych klimatach :sorry:

Nie użuwałam Fairy w żelu, ale proszku i płynu tak i byłam bardzo zadowolona.



Poza tym wczoraj wieczorem się zważyłam i wcale nie mam na plusie 4 kg jak pisałam, tylko.. 5,5! O rany, a to nawet nie połowa ciąży, chyba się załamię :shocked2:
 
Maureen dzieki
A ja wlasnie z ciekawosci sprawdzilam swoja wage no i jestesm 12kg na plusie,na szczescie zostal mi tylko miesiac tak ze juz za duzo nie przytyje:-)
No i musze sie w koncu dzis zabrac za pisanie planu porodu bo w piatek ide do poloznej i musze juz miec
 
Co do tej zawiesiny - w związku z moim choróbskiem nie wybieram się na razie na miasto, ale ta nazwa to chyba Gaviscon.. może Gaviscin, coś w tych klimatach :sorry:

jeśli chodzi o zawiesinę na zgagę to tak nazywa się Gaviscon. Jeśli zgagi męczą Cię strasznie, to poproś GP o Omeprazole. Aha.. i jeszcze jedno! Gaviscon dostaniesz za darmo jeśli poprosisz GP o receptę na niego ;-)

Nie użuwałam Fairy w żelu, ale proszku i płynu tak i byłam bardzo zadowolona.

Ja używam Fairy w żelu i moim zdaniem jest o niebo lepszy niż proszek. Nie polecam jednak Fairy w tych poduszeczkach żelowych, bo te poduszeczki nie zawsze się do końca rozpuszczają i zostawiają "gluty" na ubraniach. Płyn do płukania tez jest rewelacyjny!
 
Kurde... taki normalny wyciskany z butelki ;-)


fairygel.jpg

 
reklama
Do góry