reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzien dobry dziewczyny:-)
Medio
ja oststnio ogladalam film o karmieniu piersi i tam mowili tak samo,znam tez kobiety ktore karmily dluzej niz 2 lata,ale pozniej im bylo ciezko odzwyczaic dziecko od piersi.
Co do tego tematu to ostatnio myslalam ze wyjde sama z siebie.Pisalam juz wczesniej ze siostra mojego D sie probowala sie wtracac jak robilam zakupy dla dziecka,itd. a ostatnio cos gadaly z druga siostra o karmieniu piersi i ja powiedzialam ze mam zamiar karmic minimum rok,a ona do mnie ze ona i jej siostra karmily pol roku i to wystarczy.Ja do nich ze ja bede karmic dluzej a one ze po co ze pol roku i mam przestac:wściekła/y:Powiedzialam im ze to moja sprawa i im nic do tego.Nie rozumiem po co mi sie wtracaja do takich rzeczy tym bardziej ze widza ze ja ich zdanie mam gleboko gdzies:wściekła/y:
Tajchi a my juz myslalysmy ze tak szalejesz nowym samochodem ze nie masz dla nas czasu:-)Probowalas dzwonic i pytac dlaczego obnizyli Ci CHTC? Jak tam Kacperek i jego kupki??
Calineczka dobrze ze wszystko ok.
Bajeczka a ogrzewasz lazienke??Samo wietrzenie nic nie da bo na dworze tez wilgotno.Maja tu jakies srodki grzybobojcze ale Ty jestes w ciazy wiec tez napewno nie wszystko mozesz uzyc.
Ja tak samo jak Ty zrobilam z 5 testow ciazowych,ale w 100% uwierzylam dopiero jak zobaczylam dzidzie.Tym bardziej ze staralismy sie jakies 8 miesiecy zanim zaszlam w ciaze:tak:
 
reklama
kamilalopez szaleje autem,ale juz mi sie ono nie podoba i podjełam decyzje ze po powrocie z Polski go sprzedaję,dla mnie ten samochód to totalna porażka.
Kacperka kupki sie unormowały,teraz z kolei problem z jedzeniem mamy,nie chce mi mały jeśc,jak zawsze jadł 4-5 razy na dzień tak teraz ze 3 razy i po 1/3 tego co wczesniej to znaczy ze taka miseczka co była na snaidanie starcza mu na cały dzień:wściekła/y::wściekła/y:,nie wiem co jest tego przyczyna,w ogóle nie je warzyw:no: już nie wiem co mam robi,nie chce mu dawac na siłę bo tym bardziej sie dziecko zrazi do jedzenia:-(koszmar:sorry::sorry:nie daję mu też jeśc w nocy aby w dzien zjadl wiecej ale to nic nie pomaga

bajeczka u mnie wilgoc tez jest i z każdym jak rozmawiam jest podobnie,pochłaniacz wilgoci tez na dłuzej nie pomoze:-( ,pochlebne opinie słyszałam tylko o nowo wybudowanych flatach,tam jest cieplutko i such i bez wilgoci :tak:
 
Czesc Dziewczyny

Tajchi super ze sie odezwalas, nam tez obcieli CHTC a to dlatego ze nasze dzieciaczki skonczyly roczek tak jakby dzieci po skonczeniu roczku mniej potrzebowaly :wściekła/y::wściekła/y: no coz mnie tutaj juz chyba nic nie zdziwi

Medio wiem jak sie wycierpialas ja mialam zapalenie piersi z Ola :wściekła/y::wściekła/y: koszmar

Pixi - trzymam kciuki


Co do wilgoci ja mialam malego grzyba w lazience i zalatwilam go polskim Ace spryskalam te miejsca jakies 3 miesiace temu i jak narazie spokuj wszystko zniklo choc smrod byl niesamowity

Milego popoludnia
 
Tajchi no to nie fajnie ze Kacper tak malo je.Ja jeszcze doswiadczenia w tych sprawach nie mam wiec Ci niestety nic nie poradze.
Olinda bez sensu z tym CHTC-przecierz dziecko im starsze tym wiecej potrzebuje.
Wogole oststnio gdzies czytalam ze zamierzaja poprzekrecac troszke w benefitach tak zeby ludzie mniej dostawali niz do tej pory. Twoja rodzinka dalej jest u was czy juz pojechali??
 
olinda ale to chyba troche chore jest,że rocznemu dziecku sie nie należy,przeciez czym wiekszy szkrab tym więcej potrzebuje.Ja jak byłam na macierzyńskim to z CHTC miałam wiecej niz zarabiałam jak pracowałam a teraz raptem 35funtów na miesiąc,szok:wściekła/y::wściekła/y:
 
Tajchi to rzeczywiscie jest bez sensu, ze ci tak obnizyli. I to kazdemu tak obnizaja? Przeciez po tym maciezynskim to z czego zyc? My wlasnie stwierdzilismy z mezem, ze jak mi sie skonczy maciezynskie to pojde gdzies dorobic do 16 godzin tygodniowo bo cienko z kasa bedzie. A slyszalam, ze jak pracujesz do 16 godz w tygodniu to ci benefitow tak bardzo nie obetna, ale zobaczymy jak bedzie w praktyce, bo nie wiem czy to prawda.

Co do wilgoci wlasnie wyczytalam, ze z domowych sposobow bardzo dobrze dzialaja na grzyby wlasnie Ace, Domestos albo ocet. :tak: Wiec wyprobuje tak, nic wiecej nie wymysle.:eek: Wiem, ze jest tez taka farba przeciw wilgoci, ale remoncik w lazience planujemy dopiero w styczniu wiec wtedy tego uzyjemy.
 
Tajchi - jest to chore jest ale jak nam przyslali bodajrze rozliczenie roczne to tam bylo ze wlasnie jak dziecko konczy rok to obnizaja i to przeciez o polowe a to jest duzo :wściekła/y::wściekła/y:

Kamilalopez rodzinka wyjechala wczoraj fajnie bylo wesolo w domku ale za 3 tygodnie bedziemy sie widziec wiec pozegnanie nie bylo za bardzo smutne :tak: na szczescie
 
reklama
Witam...
Tajchi zeby nie obcieli Wam tak bardzo benefitow, to musisz pracowac legalnie wiecej niz 16 godz tygodniowo.

Co do sposobow na wilgoc, to niestety ale nie stosowalabym domestosa i tego typu silnych specyfikow, bo opary sa grozne dla dzieci. Ja jak mialam wwilgoc, co prawda w znikomej ilosci w lazience, to stosowalam specjalnego plyny. poza tym sa specjalne farby do malowania, ktore pomagaja i przeciwdzialaja plesni. Znajomi sufit w lazience mieli czarny od grzyba. Umyli sciany, pomalowali i jest ok.
 
Do góry