reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Czy tutaj coś widać? Czy sobie wkręcam jakiś cień…
IMG_8041.jpeg
 
Jestem 3 tyg po stosunku i +- dniu spodziewanej miesiączki (cykle ok. 33-37 dni). Chyba po takim czasie już cokolwiek byłoby widać, gdyby była ciąża?
Wiesz co u jednych widać szybciej u innych puzniej u mnie wyszedł cień dopiero 5 dni po spodziewanej miesiączce... Czy to jest ten cień na który czekam nie wiem okaże się jutro jest to mój 36 dzień cyklu przy cyklach nieregularnych więc myślę że u ciebie dopóki @ nie przyjdzie wszystko jest mozliwe
 
Z planowaniem to rok czasu . Mam dwie dziewczynki. Ale chcialabym chlopczyka jeszcze 🤩 zrobiłam nawet badania jak prolaktyna cytologia tarczyca itp. i wszystko wporzadku jest
Rozumiem moje to będzie 1 dziecko (jeśli bedzie) po 9 latach starań regulacji hormonów paru poronieniach samoistnych...
 
reklama
Do góry