reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Czy tutaj coś widać? Czy sobie wkręcam jakiś cień…
IMG_8041.jpeg
 
Jestem 3 tyg po stosunku i +- dniu spodziewanej miesiączki (cykle ok. 33-37 dni). Chyba po takim czasie już cokolwiek byłoby widać, gdyby była ciąża?
Wiesz co u jednych widać szybciej u innych puzniej u mnie wyszedł cień dopiero 5 dni po spodziewanej miesiączce... Czy to jest ten cień na który czekam nie wiem okaże się jutro jest to mój 36 dzień cyklu przy cyklach nieregularnych więc myślę że u ciebie dopóki @ nie przyjdzie wszystko jest mozliwe
 
Z planowaniem to rok czasu . Mam dwie dziewczynki. Ale chcialabym chlopczyka jeszcze 🤩 zrobiłam nawet badania jak prolaktyna cytologia tarczyca itp. i wszystko wporzadku jest
Rozumiem moje to będzie 1 dziecko (jeśli bedzie) po 9 latach starań regulacji hormonów paru poronieniach samoistnych...
 
reklama
Do góry