reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jak jest 2 kreska blado różowa ale cienka to jest negatyw? Ja myślałam że każda druga kreska ale różowa to pozytyw może na zdjęciu tak nie widać za bardzo ale ciężko jest uchwycić
Ja tam zadnej kreski nie widzę. Osobiście wychodzę z zalożenia, ze latwiej skoczyć na betę niz analizować takie testy ;)
 
Dziękuję za odpowiedź. Czyli jak jest 2 kreska blado różowa ale cienka to jest negatyw? Ja myślałam że każda druga kreska ale różowa to pozytyw może na zdjęciu tak nie widać za bardzo ale ciężko jest uchwycić
A moim zdaniem jest tam kreska, miałam podobną przy becie 20. Powtórz jutro test, a najlepiej idź na betę.
 
A moim zdaniem jest tam kreska, miałam podobną przy becie 20. Powtórz jutro test, a najlepiej idź na betę.
Test powtórzę dla pewności w poniedziałek. Wtedy już musi dać jednoznaczna odpowiedź. Zrobiłam w swoim życiu miliony testów nigdy nie było nawet cienia cienia 2 kreski staramy się z mężem 9 lat to był by cud jak by się teraz udało...
 
Tutaj dodaje chyba bardziej wyraźny
IMG_20240223_120307.jpg
 
reklama
Teraz niestety nie mam możliwości iść na betę mogę iść dopiero pod koniec następnego tyg. może w poniedziałek wyjdą już 2 piękne kreseczki
 
Do góry