reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Amelka po domu chodzi w wysokich wiązanych sandałkach bo na razie tylko te jej z nóg nie spadają:eek:jak one maja rozmiar 18 to ona chyba by 17 musiała nosić ,a tak małe to sa tylko na parade ,a nie do chodzenia.Przyszedł mi fotelik kupiłam szaro-szary by mniej brud było widac ,a wiadomo takie maluszki lubia to tu to tam se popyprać PROMOCJA! Fotelik samochodowy CHICCO KEY 1 X PLUS (3136314333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te rozkładanie niby 3 poziomowe ale dla mnie i tak za wysoko na tym niby do spania ale raczej gdzies daleko na razie sie nie będziemy wybierać więc chyba będzie OK
 
Od jutra w Rossmannie soczki Bobo Frut 3+1 gratis ;) pomijam fakt że podrożały z 2.99 na 3.79 wiec jak ostatnio to zobaczyłam to zwątpiłam :angry: dlatego teraz zrobię mały zapas .
 
No ja właśnie też nie bardzo po przeczytaniu opini na razie taki na spacery mam i mam okazję od znajomej odkupić używaną parasolkę mamu i zobaczę co i jak i chyba się zdecyduję ,bo jak pisałam ta parasolka to by była używana niewiele tak do busa na jakieś wypady itp.Na co dzień mam na pompowanych kołach solidny i w sumie lekki 10 kg.Suzi jak masz nim jeździć na co dzień to potrzebny taki co by się nie rozpadł na byle kamieniu .Napisz za jakiś czas jak Ci się sprawuje:tak:
 
azula - my też mamy fotelik chicco key 1 x plus i jestem z niego mega zadowolona. :-)

co do spacerówek mało się rozglądałam za nimi, bo póki co wyjeżdzam na 2 msc do mamy i w domku jednorodzinnym nie robi mi różnicy, czy będzie ta od 3w1 x-landera czy jakaś mniejsza, ale później jak będziemy się przemieszczac to muszę miec cos lekkiego, co latwo się sklada i rozkłada i zajmuje malo miejsca w bagazniku i tak ZAKOCHALAM sie w: Wózek spacerowy Infinity Lira 4 lekka spacerówka (3165154697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub LEKKA SPACERÓWKA EURO-CART LIRA 4 +PARASOL GRATIS! (3150127511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. model ten sam, ale inny producent bądz tylko nazwa.
cena po zbóju, ale składa się go jedną ręką, jest głęboki i ma dużo miejsca dla dziecka, po złożeniu mały..
znajomi kupili i miałam okazję testowac.
mały kosz na zakupy, ale ja mam haczyki do wózka, i zakupy zaczepiam na rączce.

no ale podejrzewam, że w tej KOSMICZNEJ cenie znajdzie się pewnie coś lepszego, bo ten opinie ma różne.
 
reklama
Do góry