reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Jak będzie cieplutko to zakupię podkłady i na golaska w ogródku będzie pupcię wietrzyć i wtedy moje stosy ubrań na nic się nie przydadzą.Oglądałyśmy wczoraj te ciuszki z moją siostrą ,Życzyła mi abym co najmniej raz zdążyła każdy z nich założyć.Ja mam naprawdę za dużo ,ale to chyba dlatego,że 20 parę lat do tyłu miałam za mało.:-)
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wiesz jakbym dostała taką stertę to też bym miała ,ale wątpię ,żebyś tyle kupiła na początek ....
Tym bardziej ,że maluch szybko rośnie i jak nawet nie masz już 56 rozmiaru to nic się nie stanie jak założysz 62 i podwiniesz rękawek .
Świat się nie przewróci z tego powodu do góry nogami :no::no::-D:-D:-D
Dla mnie możesz sklep "ciuszek " otwierać :-D:-D:-D:-D:-D

Hehe nieźle bym lumpeks uposażyła tym co mam :-D:-D:-D
Jasne że sama tyle bym nie kupiła :-D:-D:-D puściła by mnie taka wyprawka z torbami... Raczej mojego D :-D:-D:-D
 
i jakie duze kupic te skarpetki? takie najmniejsze jakie sa czy ciut wieksze? bo te malutkie wydaja mi sie byc za male :p
 
Stokrotka myślę że na początek Ci starczy. Nie brudzą się więc nawet jak dwa dni w jednych poleży to nic się nie stanie ;-):-D Zawsze można dokupić :-)

Olisiaa te najmniejsze pewnie będą ok. Są uciągliwe jak coś :tak:
 
AS ale czemu 20 bodziakow to przesada? Przeciez to sie zmienia praktycznie co chwile na poczatku... A podejrzewam, ze moje bedzie duzo w samych bodziakach w domu bo mamy upal juz od kwietnia. Na zewnatrz roznie bywa, ale nawet na bodziaka zaloze jakis polarek czy dres jednoczesciowy i dawaj... dla mnie bodziak to jak bielizna, czesto sie zmienia bo jak nie usikane to oplute;)
dla mnie np spiochy zbedne bardzo, bo na noc jedynie.
 
AS ale czemu 20 bodziakow to przesada? Przeciez to sie zmienia praktycznie co chwile na poczatku... A podejrzewam, ze moje bedzie duzo w samych bodziakach w domu bo mamy upal juz od kwietnia. Na zewnatrz roznie bywa, ale nawet na bodziaka zaloze jakis polarek czy dres jednoczesciowy i dawaj... dla mnie bodziak to jak bielizna, czesto sie zmienia bo jak nie usikane to oplute;)
dla mnie np spiochy zbedne bardzo, bo na noc jedynie.
No co chwilę ,ale nie mów mi ,że dziecko jest w stanie przesikać wszystkie body po kolei.
Może się zdarzyć raz ,no 2 w ciągu dnia i niech nawet dwa czy 3 razy uleje to masz 5 kompletów .
mój był rzygus nieprzecietny i też często przebierałam ,ale nie co godzinę ,no bez przesady ....:-p:-p
Ja też zamierzam tylko w body trzymać bo już ciepło będzie .Ewentualnie śpioszki na wierzch lub pajacyk:-p:-p
 
reklama
AS no w nocy to nawet 3 razy przebieralam czasami...w dzien bywalo lepiej ale i to roznie. No i nie piore codziennie wiec komplet musi byc. No w sumie wtedy moge prac codziennie ale nie tylko dzieciece, wiec zapas musi byc zeby sie pralka uzbierala;)
No i ja reszte rozmiarow dopiero bede kupowac po porodzie. Mam kilka rzeczy prezentowych, ale na lato bede kupowac po porodzie, z PL bralam tez tylko rozmiar 56 i mniejszy.
 
Do góry