reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Martusia ciekawe czy w calej Europie z tym Aventem. Tez planuje kupic i moze faktycznie to zrobie juz teraz. Tylko zastanawiam sie czy na sztuki kupowac czy w paczce, bo no znalazlam paczke gdzie sa 4 butelki (2 malutkie i 2 duze), smoczek i szczoteczka do mycia. Te malutkie butelki przydaja sie??
 
reklama
Ollena ja właśnie taki zestaw dziś kupiłam:-) małe butelki na początek jak najbardziej się przydadzą do mleka w razie czego i do herbatki czyli akurat dwie to w sam raz moim zdaniem:tak:
nie mam pojęcia czy w całej Europie tak zdrożeją ale podejrzewam że niestety tak:sorry2: a 40% to mega dużo:szok: pani powiedziała że od następnej dostawy będą mieć już droższe.
 
No to dzieki za info.. w takim razie jutro sie przejde jak sie uda i kupie co nie co. :-)
Aha, podgrzewacz z Aventu mam ale nie polecam. Nie trzyma cieplej wody caly czas tylko wlacza sie chwile przed karmieniem i podgrzanie troche trwa niestety...szybciej mi zajelo przebiegniecie sie po schodach do kuchni i podgrzanie wody w mirofalowce.
 
Ostatnia edycja:
ja pisalam maila do Ikei w sprawie mebelkow z serii Leksvik i dostalam opowiedz ze zaprzestali produkcji i juz nie bedzie w sklepach nowych sztuk :( troche sie zmartwilam bo juz sie nastawialam na te meble i wczoraj pol wieczora spedzilam na szukaniu innych. i chyba zdecyduje sie na ktores z tych:
Meble na gotowe pokoje dla niemowląt | pokoje, meble - ATB
najbardziej podoba mi sie Milano. w przyszlym tygodniu pojedziemy je obejrzec i jak beda ok to zamowie
 
nasze wczorajsze zakupy:
kocyk, 2 pqry skarpetek, buciki, śpiochy, pajace + kaftaniki. niedrapki, body krótki i długi rękaw, 2 pay rajstopek w razie czego, bluzeczki na wyjścia, zabawkę, termoopakowanie, pieluszki tetrowe i franelowe.
P160212_16.36.jpg P160212_16.38.jpg P160212_16.40.jpg P160212_16.41.jpg P160212_16.42.jpg P160212_16.43.jpgP160212_16.45.jpg

Kupiliśmy też zestaw butelek aventu i podgrzewacz aventu, kosmetyki wybrałam nivea, gruszkę do noska, obcinaczki, szczoteczkę do włosów.
Ku[piliśmy też wanienkę i stojak do niej.

A dziś kupiliśmy wózek miałam inny kolor upatrzony ale niestety to końcówka kolekcji i nigdzie go już nie było i zdecydowaliśmy się na ten kolor

1420kolor_Volcano.jpg
 
Ostatnia edycja:
Martusia ekstra zakupy, widzę że królują u Was paski ;-)Wózek też bardzo ładny, tylko ta gondola jakaś taka mała się wydaje. Bardzo mi sie tez podoba kocyk w zeberkę:tak:A powiedz rozkładałaś to okrycie kąpielowe, bo mi koleżanka mówiła, że sa strasznie małe?
 
ja pisalam maila do Ikei w sprawie mebelkow z serii Leksvik i dostalam opowiedz ze zaprzestali produkcji i juz nie bedzie w sklepach nowych sztuk :( troche sie zmartwilam bo juz sie nastawialam na te meble i wczoraj pol wieczora spedzilam na szukaniu innych. i chyba zdecyduje sie na ktores z tych:
Meble na gotowe pokoje dla niemowląt | pokoje, meble - ATB
najbardziej podoba mi sie Milano. w przyszlym tygodniu pojedziemy je obejrzec i jak beda ok to zamowie

she tak się składa że ten zakład produkujący te meble jest 10 km od mojego domu.Z tym producentem to śmieszna sprawa jest bo on co chwile niby bankrutuje i teraz aktualnie na zakładzie wisi plakat że mają wyprzedaż - 60 % bo likwidują.Widziałam ten zestaw i jak dla mnie za bardzo wygórowana cena za te meble ( mój Ł po zobaczeniu tych mebli i ich ceny powiedział ze nie dziwi się że bankrutują)no ale to moje zdanie.

Martusia śliczne ciuszki.

Mam do was pytanie jaki materacyk kupujecie zwykłą piankę czy pianka-kokos-gryka bo już sama nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
stokrotka może na zdjęciu wydaje się mała ta gondola ale w realu jest normalna nie za mała ani jakiś kolos jak dla mnie to w sam raz:tak:
z tymi paskami to jakoś tak wyszło akurat te były najładniejsze :tak:

co do ręcznika to są dostępne 2 rozmiary ja mam ten większy 100x100cm ten mniejszy był 76x76cm ja wolałam kupić większy.
 
Do góry