reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Mysiochomis mi tez sie malpiszon podoba ;) A widzisz te misie obok malpiszona? mnie sie obrazek spodobal a pozniej sie kapnelam ze to znak zodiaku Blizniaki z ktorym moje dziecie nie bedzie mialo nic wspolnego;)
 
A my dziś pojechaliśmy do dużego sklepu dzieciowego, przy drzwiach zostaliśmy przejęci przez uroczą panią sprzedającą i ta złota kobieta wie wszystko!! Oficjalnie przestałam się martwić, ze nie wiem co muszę mieć bo oni w sklepie wiedza;))) Sprzedają tez przez internet i ceny sa fajne, więc nie szukam nigdzie indziej tylko u nich i się uspokajam. Ubrań mamy już pół sypialni (znajomi wietrzą magazyny:), dziś byliśmy tylko pooglądać i powąchać, ale i tak kupiłam słodkie białe bawełniane skarpeteczki, żeby coś mieć. Spłakałam się przy tym jak bóbr, a mój L powiedział, że się boi co będzie jak pojedziemy po łóżeczko skoro skarpetki za 4 PLN tak na mnie działają:)
 
Flaurka a do którego sklepu trafiłaś? Moja mama ostatnio była w Bobasie bo duże przeceny były :p ja tam nie wchodzę bo się zaraz denerwuję bo chce kupić WSZYSTKO prawie :p
 
Dziewczyny wszystkie zkupy sliczne i super:tak: Ja mam nadzieje ze niedlugo sie pochwale jakimis moimi zakupami:tak:
 
A ja dziś zakupiłam sobie 2 staniki do karmienia MAMA II takie sama jak miałam 9 lat temu ,gdy karmiłam Kubusia . :-D:-D:-D
Namierzyłam się różnych i nie było odpowiedniego po za tym jednym fasonem .
Jednak co wypróbowane to wypróbowane ...
http://www.olenka-hurtownia.pl/index.php?s=details&cat_id=129&id=4125
Dziewczynki ,te które kupowały koszule nocne rozpinane .
Polecać mi proszę ,jakie są fajne .
W mojej hurtowni nic fajnego nie było z tego typu .
Za to były fajne piżamki i takową sobie zakupiłam .
http://www.olenka-hurtownia.pl/index.php?s=details&cat_id=203&id=4939
 
Ostatnia edycja:
Flaurka a do którego sklepu trafiłaś? Moja mama ostatnio była w Bobasie bo duże przeceny były :p ja tam nie wchodzę bo się zaraz denerwuję bo chce kupić WSZYSTKO prawie :p


No ja w Bobasie byłam:) te kobiety tam są cudowne i wiedza wszystko:) też bym tam zrobiła im kipisz na półkach ale sie wstrzymuję bo mam w oczach widok tych stert ciuszków w naszej sypialni i komode w paczkach jeszcze;)
 
No to ja tez sie pochwale co juz mam dla mojego chlopaczka. Oprocz tego co widac sa jeszcze dwa kocyki, ale zapakowane prozniowo, to juz nie bede ich odpakowywac :-)



Pictures 104.jpgPictures 102.jpgPictures 100.jpgPictures 099.jpgPictures 097.jpgPictures 093.jpg
 
reklama
OOOO widzę że niektórzy już mają niezłe zakupy za sobą i niezłe zbiory :-) Suuper :) Ja 22 lutego odbieram meble i wózek :tak: A do mojego kompletu ubrań doszły trzy rzeczy zakupione przez moją kochaną teściową ;-)
oto one 20120214.jpg20120214_002.jpg:-D Pozdrawiam :)
 
Do góry