reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Karolki ten kocyk to jest właśnie z tych cieńszych to nie jest ten gruby polarowy więc w razie czego będzie ok, uwielbiam w nich to że są takie milutkie:-) a poza tym mogę urodzić już w kwietniu a to nie jest powiedziane że będą już jakieś mega upały itd bo to w tym okresie różnie jest z pogodą w Polsce...
 
Martusia skoro tak to ok bo na zdjeciu ciezko okreslić ciepłote:-D w kwietniu napewno bedzie potrzebny cieplejszy:tak:w maju tez pewnie. Ja pomyslalam o wakacjach;-)
 
Ja latem, jak duzy upał to ja moich pod flanelowa pieluskzą kładłam do spania lbo nawet i tetrową. Teraz są takie sliczne kolorowe tetry, warto się w choc jedną taką zaopatrzyc jako "kocyk" na wielkie upały
 
kikolek ja właśnie zaopatrzyłam się w te kolorowe tetry troszkę droższe ale moim zdaniem warto:tak:
karolki no na zdjęciu to nie widać jaki jest tym bardziej że jest złożony;-)
polecam je bo są na prawdę super i nic się z nimi nie dzieje po praniu, mój york ma tego typu i prałam go już ze 100raz a on nadal wygląda jak nowy :tak:
 
Pieluszki te w kartonie są w każdym Rossmannie. Ja kupiłam 100 Huggiesów 1 za 40zł, bo też mi się to wydawało ekstra tanio :)
Martusia na zdjęciu wszystko inaczej wygląda, a zakupy super :)
 
Ja bym sie tak nie obkupywala w takie zapasy pieluch...moj maluch od poczatku mial alergie na wszystkie pieluchy poza pampersami.Na pampersy tez mozna miec uczulenie poniewaz maja duza sile wyciagania wilgoci rowniez tej z pupki.Moj mial i ma do tej pory alergie na ta chemie ktora daja do tych kuleczek ktore chlona wilgoc.
 
reklama
Suse masz racje.My tez przebrnelismy przez pare roznych pieluch i do tego jest roznica w tych wszystkich rodzajach pampersow czy tez huggies,nie mowiac o tych z lidl(powiem,ze byl moment w ktorym byly idealne).Ja na razie kupilam huggies newborn,zeby miec na poczatek,a co dalej to w odpowiednim po porodowym czasie ;-)
 
Do góry