reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

witajcie! mam do Was pytanie! Od wczoraj stałam sie posiadaczka łóżeczka dla naszej maludy i jest ono w kolorze teak nie podoba mi sie ten kolor i nie pasuje do pokoju, widac tez ze kolor miejscami jest wytarty, chciałabym je odnowic i zmienic kolor na jasny np. biały albo kolor sosna. Czy jest to do zrobienia i jakiej farby nalezy uzyc zeby je odnowic. Probowałyscie kiedys cos odnawiac? JAkie były efekty?
 
reklama
witajcie! mam do Was pytanie! Od wczoraj stałam sie posiadaczka łóżeczka dla naszej maludy i jest ono w kolorze teak nie podoba mi sie ten kolor i nie pasuje do pokoju, widac tez ze kolor miejscami jest wytarty, chciałabym je odnowic i zmienic kolor na jasny np. biały albo kolor sosna. Czy jest to do zrobienia i jakiej farby nalezy uzyc zeby je odnowic. Probowałyscie kiedys cos odnawiac? JAkie były efekty?
Najlepiej dedrzeć tą farbę ?
Lakier?
do żywego drewna ,kupić jaki się chce i dopiero pomalować .
Są też teraz takie specjalne farby do mebli kolorowe ,ale czy są również naturalne to nie wiem .
Meble wyczyszczone papierem ściernym do żywego drewna i pomalowane nowym lakierem wyglądają jak nowe i efekt jest super !!!!
 
Ja odnawialam lozeczko mlodego bo w pierwotnej wersji bylo jasnobrazowe z 6 latnim stazem.Kupilam biala farbe w puszce dozwolona do malowania zabawek(konik na biegunach byl na niej narysowany)przeszlifowalam calosc i do dziela.Teraz wyglada o niebo lepiej i pasuje do bialych mebli.
 
To łóżeczko tez jest troszke podniszczone bo uzywane i chyba tak zrobie jak piszecie, zeszlifuje z mezem do "gołego" drewna i dopiero zamaluje na kolor. Juz nie moge sie doczekac. Jak dokonamy dzieła pochwale sie efektem :-D
dziekuje za pomoc
 
Dziś posegregowałam to co juz posiadam z ubranek i mogę spokojnie stwierdzić że dziecko jest ubrane przez pierwsze 3 miesiace życia z rozpędem do czwartego :D koniec z zakupami na dzien dzisiejszy :p

Łóżeczko właśnie muszę oskrobać i pomalować, chyba białym lakierem jedną warstwę żeby odświeżywszy. Może ozdobię z trzy szczebelki tylko serwetkami ale to już się będę w maju zastanawiać :p

Pozdrówka :*
 
leogard.jpg Przedstawiam Paniom garderobe Leo,od 0 do 6msc :-)
 
Szybkie jestescie:)
Ja przyjemnosc kupowania letnich rzeczy zostawiam sobie na po porodzie, zreszta nie mam innego wyjscia jak wiecie;)
Narazie na sam poczatek dla noworodka kupuje, ewentualnie 0-3, ale to delitaknie i bardzo cienkie rzeczy.
 
reklama
no i po zakupach ciuszki,kosmetyki, butelki, podgrzewacz itd zakupione jutro kże fotki jakieś wstawię tylko z wózkiem problem:-( bo koloru który sobie upatrzyłam na 80% już nie dostanę bo to zeszłoroczny model a od marca będą nowe i tam już go nie ma:wściekła/y::wściekła/y:

a i informacja dla mamusiek które mają zamiar zaopatrzyć się w produkty z aventu to nie zwlekajcie bo pani w sklepie mnie dziś poinformowała że lada chwila wszystkie produkty aventu będą droższe o 40%!!:szok: więc ja już kupiłam butelki,podgrzewacz itd
 
Do góry