reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Zgadzam się z dziewczynami. Jak masz to nie ma potrzeby kupowania następnych. Ja kupiłam taki zielony z Ikei z kapturkiem ale raczej na nim poprzestanę, bo mam jeszcze całą masę nieużywanych ręczników, które dostaliśmy w prezencie ślubnym :)
 
reklama
moje dzisiejsze zakupy DSC00199.jpg

narazie szaleje tylko w różu to chyba jakaś potrzeba heheh po synku :-)
 
co do recznikow to rowniez zgadzam sie z dziewczynami, nie ma co przesadzac.jak masz nowe reczniki w domu to nie trzeba kupowac takich z kapturem. ja przy Iwe takich nie kupowalam, potem dostalam 2 w prezencie jak sie mala urodzila. ogolnie fajne sa te reczniki ale na troche , szybko robia sie male i nie okryjesz takim recznikiem calego dzieciaczka.

Patina super zakupy
w ogole wszystkie zakupy brdzo mi sie podobaja
 
Dzięki za odpowiedzi. Bo zastanawiałam się co z tymi ręcznika.Właśnie te co mam to dostaliśmy w prezencie ślubnym a te dla dzieci to troszkę kosztują , więc te pieniążki wydam na ciuszki a nie na ręczniki.
Dziewczyny zakupy śliczne.Ja jeszcze muszę kupić trochę bodziaków i pajacyków na 56 a tak to to już trochę mam i resztę będę kupowała w miarę potrzeby.
A to mała garderoba Hani.Trochę lumpek , trochę wyprzedaże.Wiem że większość róż ale jakoś na razie inne kolorki nie zbytnio mi leżą, może później
 

Załączniki

  • Obraz 007.jpg
    Obraz 007.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 51
Hej dziewczyny :-).
Podpinam sie do watku, bo tez zaczelam myslec juz o zakupach dzieciowych. Myslalam, ze wczesnie, a tu widze laski juz od poczatku szaleja :rofl2:. Ja poki co mam tylko to co dostalismy od rodziny i znajomych (sama jednego pajaca kupilam, poki co), troche ubranek, mase bucikow od tesciowej :D, rozek do spania, posciel, ochraniacz na lozeczko i to narazie chyba tyle. Od kilku dni dopiero tak powaznie o zakupach zaczelam myslec i jak do mnie dotarlo ile musze kupic w tak krotkim czasie, to omatko :szok:. Probuje robic jakas sensowna liste tych zakupow, zeby niepotrzebnych rzeczy nie brac, ale przed porodem miec wszystko niezbedne, ale glowa mi od tego puchnie. To nasze pierwsze dziecko, wiec zero doswiadczenia, hehe.
 
reklama
Dziewczyny super ciuszencje :D

Ollena kurcze jak ja widzę ubrania ze zwierzakami to mi się oczy same cieszą. Mój biedny Babol ma połowę rzeczy w zwierzaki. Nie mówię już o swoich ubraniach :p:p bo mam takich pół szafy. No nie, nie wyrobie na ten bodziak z małpką :D:D BOSKIIIIIII

Pozdrówka :*
 
Do góry