reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Przeważnie w ciągu dnia, w nocy też się , zdarzało mi w tym bujać jak nie chciał zasnąć. Ogólnie przyzwyczajalam go do spania w dużym łóżku. To z Tiny love fajnie spełniało swoja funkcje jak np musialam w kuchni ugotować obiad A mały nie spal, lub sprzątać mieszkanie, to jest poręczne przenosilam to do danego pomieszczenia I miałam syna na oku.
 
reklama
Przeważnie w ciągu dnia, w nocy też się , zdarzało mi w tym bujać jak nie chciał zasnąć. Ogólnie przyzwyczajalam go do spania w dużym łóżku. To z Tiny love fajnie spełniało swoja funkcje jak np musialam w kuchni ugotować obiad A mały nie spal, lub sprzątać mieszkanie, to jest poręczne przenosilam to do danego pomieszczenia I miałam syna na oku.

Ten z kinderkraft fajnie sie sklada do przewozenia tak na plasko czy ten tez?
 
Ja na pewno zakupie lezaczek, bardzo mi ulatwil zycie jak synek nie spal a ja gotowalam np obiad. Nie pamietam jakiej mialam firmy, ale bujal sie i wibrowal.
Mysle wlasnie bad rozwiazaniem problemu łóżeczka..mamy lacznie 4 pokoje, ale tez sporo dzieci..sypialnie mamy tak zabudowana z duzym lozkiem, ze tam nigdzie lozeczko nie wejdzie! Mysle o zrezygnowaniu z sypialni na rzecz pokoju dla maluszka. Jedbak w salonie takze chcialabym miec maluszka, szczegolnie jak bede sama w domu i nikt nie bedzie sie krecil i przeszkadzal w spaniu. Wiec rozważam takze zakupienie kołyski :)
 
Hejo!
Dziewczyny a czy któraś slyszala/myśli o Memoli?
Droga jest nieziemsko ale podobno dobroczynne działania bezcenne...
 

Załączniki

  • FB_IMG_1529227092099.jpg
    FB_IMG_1529227092099.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry