reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Ja mysle ze to i tak raczej nie będzie używane jedynie by się mogło wieszać skakac na tym a mogłoby strzelić albo coś bo to listwa
 
reklama
Ja też uważam baldachimy I ochraniacze za zbędny gadżet dziecko musi mieć odpowiednią cyrkulację powietrza. To niestety tylko ładnie wygląda ;)
 
Ja też uważam baldachimy I ochraniacze za zbędny gadżet dziecko musi mieć odpowiednią cyrkulację powietrza. To niestety tylko ładnie wygląda ;)
I ładnie zbiera kurz [emoji14] ja dla malucha żadnych takich udziwnień nie bede używać, a tak jak któraś naoisała, starszakowi zawsze można baldachim czy namiocik dokupić :)
 
Mam mam mam :D!!!! Warto było poczekać, przyszła moja cudowna podusia do karmienia :) byłam na nią chora zanim jeszcze zaszlam :D
Ja mam poduszkę, którą tak uwielbiam, że rozważam zabranie jej na porodówkę :D

Kupiłam sobie niedawno szary top ciążowy za £9, bardzo prosty i fajny, ale nawet nie wrzucałam na polskie forum, bo to z Amazonu. Wezmę chyba jeszcze dwupak biały+granatowy albo biały+czarny.
 
Ja mam poduszkę, którą tak uwielbiam, że rozważam zabranie jej na porodówkę :D

Kupiłam sobie niedawno szary top ciążowy za £9, bardzo prosty i fajny, ale nawet nie wrzucałam na polskie forum, bo to z Amazonu. Wezmę chyba jeszcze dwupak biały+granatowy albo biały+czarny.
Ja na Razie radzę sobie z moimi bluzkami, tylko sukienki i spodnie wszystkie są za małe, ale koszulki i topy jeszcze dają radę :] jak mój syn się urodził to nie mialam żadnych poduszek do karmienia i cierpiałam, więc teraz wypatrzylam i chyba 3tyg temu zamówiłam na wish. Com :) :)
 
Ja na Razie radzę sobie z moimi bluzkami, tylko sukienki i spodnie wszystkie są za małe, ale koszulki i topy jeszcze dają radę :] jak mój syn się urodził to nie mialam żadnych poduszek do karmienia i cierpiałam, więc teraz wypatrzylam i chyba 3tyg temu zamówiłam na wish. Com :) :)
Ja póki co nie noszę jeszcze ciążowych ubrań. Założyłam ze dwa razy dżinsy z Lidla, to guma na brzuch ciągle mi zjeżdżała i musiałam podciągać spodnie co chwilę. Koszulkę wzięłam żeby obczaić, czy warto później brać więcej :)

Nie miałam specjalnej poduszki przez pierwsze dwa miesiące, a młody jadł non stop. Robiłam konstrukcje z poduszek, masakra. Ależ odżyłam, jak przyszło moje cudo :D
 
reklama
Pokaz zdjecie [emoji4]
Oto i moje kochane cudo :)
Screenshot_20180622-150735.jpg
Screenshot_20180622-150742.jpg
Screenshot_20180622-150748.jpg
tapatalk_1526228610147.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180622-150735.jpg
    Screenshot_20180622-150735.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 408
  • Screenshot_20180622-150742.jpg
    Screenshot_20180622-150742.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 403
  • Screenshot_20180622-150748.jpg
    Screenshot_20180622-150748.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 411
  • tapatalk_1526228610147.jpeg
    tapatalk_1526228610147.jpeg
    51,9 KB · Wyświetleń: 413
Do góry