reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciążowe zakupy

Cos link nie działa...
Ja na pewno bede szyc kokon.


Dzięki. Ja blizej końca bede sklaniac się ku memoli. Tylko wlasnie chcialam znac opinie...
Ja pracuje z dziećmi i przed ciaza bylam na szkoleniu gdzie dwie mamy tak ja wychwalaly ze jakoś nie moge o tym przestac myślec ;).
 
reklama
Fajnie wygląda ta Memola, ale u mnie odpada, bo w zestawie do noworodka będą prawie dwuletni brat oraz dwa koty. Młody by ciągnął, a koty próbowałyby wskakiwać :D
 
Fajnie wygląda ta Memola, ale u mnie odpada, bo w zestawie do noworodka będą prawie dwuletni brat oraz dwa koty. Młody by ciągnął, a koty próbowałyby wskakiwać :D
Nonu mnie odpada ze względu na kota, który wszędzie zostawia swoją sierść ;) i cena też nie dla mnie, myśle ze bede w stanie przeżyć bez tego gadżetu, choć naprawdę wydaje się interesujący :)
 
Ja na pewno zainwestuję tym razem w porządniejszy leżaczek/huśtawkę. Dla pierwszego kupiłam na próbę totalnie podstawowy, żeby w pięć minut iść siku czy w dziesięć ogarnąć jakieś jedzenie. Nie lubiłam wkładać tam noworodka, bo leżaczek nie przytrzymywał mu główki. Teraz będę pewnie musiała wkładać częściej, bo starszy sam się jeszcze nie ogarnie, więc kupię coś lepszej jakości, żeby z czystym sumieniem odłożyć na ten kwadrans kilka razy dziennie ;)
 
Na cenach się nie znam, bo ja mam łóżeczko z Ikei w UK, ale osobiście jestem przeciwna takim ilościom materiału w łóżeczku niemowlęcia. Mój miał tylko gołe prześcieradło i kocyk/śpiworek :)
 
Ja Was tutaj tylko podglądam jak na razie [emoji4] łóżeczko tez nie w moim stylu i tez nie jestem za żadnymi materiałami i zbednym kurzem
 
Kurz z baldachimu zdecydowanie, ale poza tym ochraniacze na szczebelki to zwiększone prawdopodobieństwo SIDS (nagłej śmierci łóżeczkowej). To ja już wolę, żeby sobie guza nabiło ;)
 
To czy z ochraniaczami tak do końca to nie wiem . Ja już i tak postanowiłam ze monitor oddechu kupię bo inaczej nie dam rady spać
 
reklama
No właśnie mam obawy, ale znowu jak dziecko starsze będzie to pewnie byłaby frajda...
Ciekawe jakby nie montować tego dachu na początku...
Ale z drugiej strony miejsca mamy niewiele i nie wiem czy potem nie będzie trzeba pomyśleć o jakimś piętrowym łóżku bardziej...
 
Do góry