reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Ja nie wiem, czy moja mała wystawia bo w ogóle nie patrzę na to bo nie ma na to czasu :p Lekarz sprawdza czy serduszko bije, mierzy co trzeba i tyle, dalej nie męczymy brzucha :) Zresztą, dzieci mają czkawki i inne dziwne "przypadłości" w brzuchu :D Radziłabym jednak nie czytać "internetu" :) Mnie też lekarze, czy położna w szpitalu to stanowczo odradzają.
Nie mówiąc o K., który też dostaje białej gorączki jak wspominam o takich "nowinkach" :p
 
reklama
Ja na podgladach kolorowych nie widzialam, tylko ziewal i w 23/24t otwierac zaczal oczka, co bylo szokiem i sie pani podniecala z nami. On ogolnie buzie chowa, ostatnie zdjecie pieknie wyszlo bo popatrzyl w nasza strone..
Powiem Ci jak dziewczyny, nie nalezy za duzo czytac. Moja lekarka mowila to samo i zrugala mocno, po tym jak zaczelam czytac opisy madrych o niskim lozysku, o krwotokach i samych tragediach. Pozniej po nocach nie spalam z nerwow, ze i mnie w 20tc przytrafi sie krwotok taki i musze czuwac..
Maluszki robia miny, smieja sie, czkaja, ssaja, mlaskaja etc. Nie martw sie kochana :tak:


Dziekuje jeszcze raz za info o nospie, dzis nie wzielam ani jednej, tylko mg i czuje sie swietnie. Ciekawe co powiem jak zas bole przyjda :-D
 
Misiura, jest teoria, że dzieci ponospowe mają obniżone napięcie mięśniowe. Ale na ile to prawda? Moja Agatka też ponospowa i żadnych problemów nie miała. Teraz też biorę Nospę Forte 2x1 i nie zamierzam odstawiać z powodu jakiś tam teorii. Skoro gin mi kazała, to widocznie jest to konieczne.
 
Dzięki, macie rację. Internet to zło dla kobiety w ciąży z nadmiarem wolnego czasu!!!

O dzieciach ponospowych też nie słyszałam, ale nie czytam już nic w tym temacie.
 
Kaspian ja nie dotykam internetu od czasu jak przeczytałam że 5% dzieci hipotroficznych ma opóźniony rozwój intelektualny, a mój syn był sklasyfikowany jako hipotrof, uratowało go 150 gramów :-) i na dodatek z intelektem nie ma najmniejszego problemu.

A po porodzie ponieważ ulewał na odległośc do 2m i miał potworne kolki dzień w dzień zdiagnozowałam u niego przy pomocy dr gogle przerostowe zwężenie odźwiernika i byłam zła na wszystkich że nikt mi nie wierzy, a moje dziecko bez operacji niedługo umrze. Żyje ma się dobrze więc chyba jednak lekko zwariowałam, nie miałam depresji poporodowej ale cos innego na pewno:-). Od tej pory w diagnozowanie schorzeń już się nie bawię.
 
Dziewczyny mam pytanie czy też macie takie dolegliwości jak ja, ostatnio dość często mam bóle pochwy, dla mamusiek które juz rodziły to jest do ból podobny do tego gdy dziecko już wychodzi główką. Mam uczucie jakby to już się zaczęło i sprawdzam czy przypadkiem mała juz nie wychodzi. Do tego wargi sromowe mam strasznie napuchniete, nie ma mowy o seksie bo po ostatnim razie to dwa dni majtek ubrać nie mogłam z bólu. Nie mam pojęcia co się dzieje a położna jak zwykle zwala na to ze to mała rosnie i się rozpycha. Kurde przecież rodziłam 13 miesięcy temu więc nie jestem żółtodziobem ale takich dolegliwości to nie miałam :/
 
To napuchnięcie "po" to wg mnie normalne - wszystko mocniej ukrwione no i tak to się kończy :)

Co do bólu w pochwie to nie pomogę bo nie mam takiego, mam wiele innych w innych miejscach, ale coś takiego mnie nie nawiedziło :)
 
Barbarka moje też są lekko napuchnięte ... aż się zdziwiłam jak sama zabrałam się za golenie . z tym że wogóle mnie nie bolą i ginekolog też nic nie wspominał.
 
reklama
Do góry