reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

dziewczyny mam takie pytanko bo od dłuższego czasu po załatwieniu sie na papierze lub w ubkiacji widze takie niteczki raz wieksze raz mniejsze są białe i nie mam pojecia co to jest?
 
reklama
Izka_sz u mnie wczoraj pojawilo się troszeczkę takich czerwonych niteczek, zadzwonilam do lekarza a on mi powiedział że tak może odchodzić czop sluzowy, Ale dziś juz spokój:happy2:
Za to odebrałam wyniki i mocz nieciekawie wygląda :-(a więc czeka nas dziś wieczorna wizyta.
 
Carol_ka: co do skurczow w lydce to znam ten bol. Ja zawsze przyciagalam palce stop w strone kolan (tak,ze byly uniesione) i zaczynalam masowac sobie lydke albo robil to moj M. Sprobuj, bo mi pomagalo. Z siusianiem mam to samo. Dzisiaj zaliczylam wc 5 razy :crazy:

:-), tak też właśnie zawsze robię, i zawsze mąż na proste nogi i masuje mi łydkę :-), jutro sobie magnez kupię może mi to pomoże , bo podobno może to być problem w tzw. drugim okresie porodu, czyli jak jest parcie, może złapać skurcz i koniec z parcie.... :dry:
 
Lena i jak dzisiaj samopoczucie? Lepiej z ciśnieiem?
Ja oczywiście znowu się w nocy budzxiłam zjadłam Reni i trochę spałam na siedząco. W kżdym razie kilka godzin snu zaliczyłam.....
Oby już niedługo!!!!
 
Witaj kiriam,dzis jest lepiej,ale za to wczorajszy wieczor byl beznadziejny,zadzwonilam do gina i mnie uspokoil,powiedzial ze jak mi skoczy cisnienie powyzej 140na 80 to do szpitala bez wachania,czytalas moze watek liscie maliny czy cos tam??????
 
Lenka - to super że cię uspokoił :tak:. A tego wątku nie czytałam ale wiem że liście malin pomagają w skurczach i chyba sobie kupię taka herbatkę. to może wcześniej urodzę.
A iwcie dzisiaj z kolei ja się dziwnie czuję... Rano zaczęłam tu pisac a potem taka senność i ogólne osłabienie mie wzięło. Dobrze że mój sybcio taki kochany i sam się soba zająła ja ..... zasnęłam. Obudziłam się ok 11.00 i... tak dziwnie się się czuję nic mnie nie boli ale jestem spuchnięta na stopach i dłoniach... Chociaż jak się troszeczkę rozruszałam to rączki mi trochę wyszczuplały... Hmm
Pozdrawiam
 
Jak się dzisiaj czujecie dziewczyny?
Ja zauważyłam u siebie coś nowego. Do tej pory miałam biały śluz, a dzisiaj rano była galaretowata, trochę pomarańczowa, przezroczysta wydzielina. coś podobnego miałam w okolicach owulacji. a teraz śluzu jest więcej ijest bardziej lepki. CZy to może coś oznaczać????
 
reklama
Do góry