reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

dziewczyny u mnie pojawiły się podczas podcierania w toalecie takie niteczki krwi, tak troszeczke ale jestem przerażona :szok:Zadzwoniłam do mojego gina a on na to że to moze tak zaczynac odchodzic czop śluzowy, ze jutro zaprasz mnie do gabinetu a jeśli to sie nasili i dojdą bóle to na porodówkę:szok::szok::szok:
Jestem przerażona, czy którejś z Was też tak czop odchodził?
 
reklama
DOMBAR - tak tak to moze byc czop.....Nie martw sie...on moze zaczac odchodzic na 1 dzien a nawet na tydzien przed porodem......
I w sumie tez roznie u roznych osob to wyglada....U mnie zaczal odchodzic juz podczas skurczow porodowych (urodzilam po kilkunastu godzinach)......i bylo tego baaaaardzo duzo, masa sluzu z krwia...tak duzo jak w 1 dzien okresu :baffled:
Tak wiec jak widzisz roznie bywa....
Mysle ze nic tylko sie cieszyc....spotkanie z maluszkiem coraz blizej :-)
 
Anetko pewnie że już nie mogę się doczekac spotkania z maluszkiem tylko chcę żeby jeszcze ze dwa tygodnie poczekał do 38tc to już będę spokojniejsza.
A z tym czopem to faktycznie różnie bywa ale jak się coś zaczyna dziac to czlowieka nachodza czarne myśli:-(
 
Witam Dziewczyny:-)

Widzę że za niedługo co poniektóre się zaraz rozdwoją ;-). Ja na razie nie miewam żadnych skurczy, oprócz tych w łydce ( o Jezu jak to boli :-(). Bolą mnie w nocy też pośladki, takie dziwne uczucie. Nie mówiąc że powinnam spać w ubikacji, bo średnio co 2,5 godziny wstaję się wysiusiać :crazy:, masakra.Ale już niedługo :-).

Życzę wytrwałości wszystkim Mamą:tak::-)
 
Carol_ka: co do skurczow w lydce to znam ten bol. Ja zawsze przyciagalam palce stop w strone kolan (tak,ze byly uniesione) i zaczynalam masowac sobie lydke albo robil to moj M. Sprobuj, bo mi pomagalo. Z siusianiem mam to samo. Dzisiaj zaliczylam wc 5 razy :crazy:
 
Wiedcie ze wiecej chyab bedzie mama pazdziernikowych niz listopadowych ... czy to zarazliwe?? trzymajcie sie mamuski... bedzie dobrze a czop to jak ma ochote to i dwa tyg przed potrafi odejsc a z rozwarciem 2cm mozna pochodzic tez jakis czas... wiec spokojnie dbajcie o siebie...:tak:
 
Spróbujcie na skurcze łydek wziąc magnez, powinno pomóc.
Dwa dni temu zaczęły boleć mnie palce u rąk, konkretnie to każde miejsce w którym sie zginają, wogóle mam wrażenie jakby dłonie nie były moje.... dziwne. Nawet odkręcenie butelki sparwaia mi trudności i szczezre powiem że nawet troche boli, może wiecie coś o tym? a może to wcale nie ma związku z ciążą?
 
reklama
Icedal chyba ma to coś wspólnego z ciążą bo ja już od ponad miesiąca to mam :-(
U mnie w nocy rozpoczęły się dolegliwości na maxa aż nie chce mi się o nich pisac - zaliczam załamkę całkowitą.

Miłego dnia
Clue
 
Do góry