reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

hihii ja w koncu nie poszlam do lekarza ,bo wzielam na wieczor dwie tabletki Urosept i mi sie poprawilo, :-) ja juz predzej mialam problemy z siusianiem wiec te tabletki mam w swojej apteczce!!1Ale jak sie pogorszy natychmiast biegne do lekarza!!!A co do biodrowek to teraz bardzo sie sprawdzaja , bo nie cisna w pasie,ale dluzsze sweterki nosze-dbam dbam o siebie i dzidzie:tak: :tak: :tak:
 
reklama
Ja mam dolegliwości podbne do was:
- Czasmi zgaga (ale krótko naszczęście),
- Ból pleców,
- budzenie sie w nocy na siusiu i potem ciężkie zasypianie.
 
ciekawe dlaczego mamy takie problemy ze spankiem ? ja tez czasem w srodku nocy sie obudze i potem nie umiem zasnac,
ale znacznie bardziej mi doskwiera klucie po prawej stronie po stronie zeber idace az do dolu , dziwi mnie ze to trwa pare dni i tylko po jednej stronie ... moze macie na to jakies wytlumaczenie
 
Kochane kwietniówki jeszcze się nacierpicie :tak: z tym bolącym kręgosłupem:wściekła/y::wściekła/y: a bezsenność z czasem mija:tak::-):-)

Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny:)
Mam pytanie czy miewacie nieraz ostrebóle głowy? ja od trzech dni chodzę po ścianach. mysle ze moze to byc skutek tej durnowatej pogody bo nie ukrywam ze bole nasiliły sie jak pojawila sie ta straszna mgła. kontaktowalam sie z moim ginek. poradzil zebym kontrolowała sobie cisnienie i ewentualnie umowila sie na wizyte do internisty (zrobila badania krwi itp.) powiedzial tez ze moge zazywac Paracetamol - ale ja sie troche boje. chcialabym wiedziec czy wy tez zazywacie nieraz leki przeciwbolowe i jakie?

pozdruffki
 
reklama
Lenorek ja tez mam czasami silne bole glowy - zwlaszcza podczas zmiany pogody . pije wtedy kawe, ktora troche pomaga, czasami smaruje glowe mascia rozgrzewajaca.
lekow jednak boje sie brac!!!!
trzymaj sie !!!:-)
 
Do góry