reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

witam

pewnie ten wątek byl juz wczesniej poruszany lecz ja nie moge znlaezc na niego odpwiedzi. od pewnego czasu czuje dziwne bóle w podbrzuszu. moze nie sa to do konca bole co takie rozpierania, napięcie. w poniedzialek mam wizyte u lekarza wiec pewnie rozwieje moje watpliwosci ale szczerze troche sie martwie i nie wiem czy jest to normalny obiaw.

chcialabym wiedziec czy tez mialyscie moze takie dolegliwosci i czy powinnam sie tym przejmowac?

pozdrawiam \lenorek:baffled:
 
reklama
ja tez miewam takie bole. Wczoraj bylam u lekarza i powiedzial, zeby brac no-spe forte. Porozmawiaj o tym z lekarzem, ale mysle ze nie masz co sie martwic. Powiedzial mi, ze poprostu tam jest nacisk i tyle. Pozdrawiam
 
Dzięki KORAL.
Przez weekend to mnie wcale nie bolało, chyba moja dzidzia wiedziała, że to czas odpoczynku:-) .
Dzisiaj boli ale troszkę, a może to też wina braku ruchu-chyba pójde sobie na spacerek (bo ta moja aktywnośc fizyczna w ostatnim czasie to równa jest 0 ).
Pozdrawiam.
 
heja! ja ide jutro dolekarza ,wlasciwie to termin mam na 7.12 ale mam problem z robieniem siusiu tzn jeszcze mnie nie piecze ale troche mi sie popuszcza i ciagle mam wrazenie ze mi sie chce ,a do tego boli mnie brzuch i pecy w dolnej czesci:-( mam nadzieje ze to tylko bedzie lekkie przeziebienie a nie np zapalenie nerek wtedy pewnie musialabym brac antybiotyki , a to raczej nie jest dobre dla dzidzi.Jutro wam powiem co stwierdzil lekarz.milego wieczorku
 
Szmina jak tylko coś będziesz wiedziała to napisz, bo ja te bóle brzuch to mam już od paru dni, a do tego doszedł ból pleców tak własnie na dole, że np jak leżę to ciężko mi się podnieśc bo boli. Kórcze oby to niz zlego.:-(
Powodzenia jutro. Pa.
 
Szmina - miałam takie objawy przy zapaleniu pęcherza tzn ciągłe parcie na pęcherz, ból i pieczenie przy sikaniu (przy nerkach takich objawów chyba nie ma). Pogoda jest zmienna i trzeba bardziej o siebie zadbać. Zestawy typu spodnie biodrówki i kurteczka do pępka trzeba odłożyć do szafy.
Dbaj o siebie i daj znać co i jak.
 
Plecy też mnie zaczeły bolec od wtorku, szczególnie jak leżę i się podnoszę-oj te nasze dolegliwości :-)
Ale pózniej to juz tylko dobrze będzie.
 
hejka

jesli chodzi o moje bóle to okazało się że nie powinnam była się martwić. lekarz powiedział że to typowe i w razie nasilania mam zarzyc nospęforte. wszystko jest w porządku:-).

pozdruufki
 
reklama
Do góry