reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

reklama
przy gigantycznycg bólach głowy zróbcie sobie jonogram z krwi. u mnie były one spowodowane zbyt niskim poziomem potasu. pozdrawiam
 
Mnie glowa bolala na poczatku ciazy. teraz odpukac juz nie. Cisnienie mam niskie 90/60 104/58 itd podobno najgorzej jest jak jest zmienne.
 
ja nie wiem jakie cisnienie mialam przed ciaza bo zadko bywalam u lekarza:tak: ale uspokoilo mnie to ze i u was jest podobne, bo juz myslalam ze te bole glowy to moze anemia albo cos innego:tak: mam w czwartek wizyte u lekarza to sie dowiem czy wyniki krwi w normie i wtedy bede spokojna juz na pewno:-)
 
u mnie z bolem plecow i wstawaniem na nocne siusiu jest podobnie jak u was:tak: :tak: :tak: no ale wczoraj w nocy to byla masakra:szok: :szok: :szok: obudzil mnie potworny skurcz w lewej lydce!!!!Jak to bolalo!!!Pierwszy raz w zyciu mialam skurcz!!!!hihii ciekawe ile jeszcze skurczy przede mna no i przed wami;-) ??? Mam nadzieje ze to byl jednorazowy incydent i wiecej sie nie powtorzy, bo do teraz boli mnie noga ojojojo:-(
 
Szmina - wiem co czułaś - miałam takie skurcze jak rosłam, ale w ciąży chyba też są częste, bo koleżanka z pracy (też ciężarówka) właśnie w ciąży dowiedziała się co to skurcz łydki.
Skurcz łapie najczęściej kiedy przeciągasz nogi, jedyna pomoc jak czujesz że nadchodzi to mocno zaciągnąć palce nóg do góry. Jeśli w ogóle nie minie to na pewno złagodzi ból. Za skurcze mięśni (czasem również drga powieka) może odpowiadać niedobór magnezu - więc wzbogać dietę o magnez, a wszystko będzie ok. Pozdrawiam.
 
Szmina mnie skurcz łydgi też już raz złapałał - jakoś półtora miesiąca temu w nocy (w dzien bardzo dużo chodziłam - prawie 6 godzin na nogach to może przez to nio i napewno tez to że jestem w ciąz) ale ból był naprawde okropny- aż się poryczałam z bólu:baffled:

Teraz jako takich dolegliwości niemam, nerka już mnie naszczęscie nie boli i nawet kręgłodłup przestał dokuczać z czego sie bardzo ciesze, bo znowu moge sobie pozwolić na długie spacery i zakupy :-)
 
a ja mam dzisiaj potworny ucisk na zołądek, az momentami nie moge zlapac tchu. ale sie dzidzia rozpycha no no no
 
reklama
dzieki za rady-magnez juz wcinam w tabletkach mi moja gin. przepisala:-) cos okropnego bo ja ie potrafie lykac tabletek ,one ie chca mi przejsc przez gardlo a ten MG taki ogrooomny:szok: :szok: :szok:
 
Do góry