reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

Jak tabletki nie przechodzą Ci przez gardło to są też wody mineralne wysoko magnezowe i ciemna czekolada posiada dużo magnezu (tylko nie można przesadzić - bo zaparcia!)
Acha - wróg magnezu to stres - podczas stresu organizm zużywa więcej magnezu, albo dziel pigułę na części ;-).

Ostatnio mam dziwną dolegliwość - bolą mnie kości udowe - na połączeniu z miednicą. Boli podczas chodzenia, wstawania z krzesła, mam czasem wrażenie że mi wypadną.
Chyba się nie sypię ?!!!
 
reklama
szmina wiem jak to jest z tymi skurczami...mnie w niedzielę rano złapał za dwie łydki razem:szok: :no: myślałam ze umrę...jedną masował mąż a drugą ja, coś okropnego!Całą niedzielę w sumie miałam z głowy bo ciągle czułam te naciaganie:wściekła/y: :wściekła/y: w poniedziałek kupiłam sobie magnez i mam nadzieję że będzie lepiej....ojej coś okropnego!
 
moze nie powinnam tego pisac :zawstydzona/y: ale cieszy mnie fakz ze nie tylko mnie cos boli, czuje sie lepiej jak wiem ze nie ja sama musze znosic takie stany:tak: ale przeciez warto-DAMY RADE!!!:-)
 
ja mam dość poważny problem, może ktoś udzieli mi odpowiedzi, porady...
Tatuś mojego maleństwa wrócił wczoraj z zagranicy po trzech miesiącach.
Oboje jesteśmy głodni i spragnieni siebie, ale niestety lekarz powiedział że zero sexu, bo mam łożysko przodujące... Dla mnie zero tzn zero, ale czy mimo tego były by dozwolone jakieś pieszczoty, albo inna forma doznań cielesnych..? Pomóżcie, bo nie chciałabym by z tego powodu wszystko miedzy nami sie rozsypało...
 
reklama
ja mam dość poważny problem, może ktoś udzieli mi odpowiedzi, porady...
Tatuś mojego maleństwa wrócił wczoraj z zagranicy po trzech miesiącach.
Oboje jesteśmy głodni i spragnieni siebie, ale niestety lekarz powiedział że zero sexu, bo mam łożysko przodujące... Dla mnie zero tzn zero, ale czy mimo tego były by dozwolone jakieś pieszczoty, albo inna forma doznań cielesnych..? Pomóżcie, bo nie chciałabym by z tego powodu wszystko miedzy nami sie rozsypało...
 
Do góry