reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Jesli sie udalo to I tak najwczesniej wyjdzie ci 1 dzien przed miesiaczka . Czasami cudem wychodzi 2 dni przed . Musisz niestety poczekac ,szkoda tyle pieniedzy na testy

Ja i mój pozytywny test 4 do 5 dni przed miesiączka
 

Załączniki

  • f81b1698-e6d7-44b8-834f-8f17c9e56b6f.jpeg
    f81b1698-e6d7-44b8-834f-8f17c9e56b6f.jpeg
    15,8 KB · Wyświetleń: 43
Nie raz beta u kobiet wolniej rosnie . Ja mialam 2 dni przed okresem tylko 56. Wiec nie u kazdego wyjdzie

2 dni przed okresem też miałam jakoś tyle 😅
Ale nie prawda jest to co napisałas o tym ze test wychodzi pozytywny tylko dzień przed miesiączka. U osoby która ma fazę lutealna 16 dni może wyjść pozytywny i 8 dni przed miesiączka.

A Ty autorko wcale nie testujesz za wcześnie, testuj sobie jak Ci to pomaga
 
2 dni przed okresem też miałam jakoś tyle 😅
Ale nie prawda jest to co napisałas o tym ze test wychodzi pozytywny tylko dzień przed miesiączka. U osoby która ma fazę lutealna 16 dni może wyjść pozytywny i 8 dni przed miesiączka.

A Ty autorko wcale nie testujesz za wcześnie, testuj sobie jak Ci to pomaga
Wedlug mnie takie testowanie tak wczesnie to tylko nie potrzebny stres . Jak sie nie widzi tych 2 kresek to za kazdym razem rozczarowanie ale kazdy niech robi jak uwaza
 
Wedlug mnie takie testowanie tak wczesnie to tylko nie potrzebny stres . Jak sie nie widzi tych 2 kresek to za kazdym razem rozczarowanie ale kazdy niech robi jak uwaza

Jedna czuję stres inna ulge. A jeszcze inna po prostu musi bo musi wdrożyć leki. Tak długo jal nie wywołuje to zbędnej histerii niech sobie testuje. A 9 dpo to czas kiedy test spokojnie ma szansę wyjść pozytywny. Ba do 12 dpo jest czasnna pozytywny test dający szansę na w miarę wczesne zagnieżdżenie.
 
2 dni przed okresem też miałam jakoś tyle 😅
Ale nie prawda jest to co napisałas o tym ze test wychodzi pozytywny tylko dzień przed miesiączka. U osoby która ma fazę lutealna 16 dni może wyjść pozytywny i 8 dni przed miesiączka.

A Ty autorko wcale nie testujesz za wcześnie, testuj sobie jak Ci to pomaga
Taki pewniejszy to wydaje mi sie ze blizej miesiaczki wychodzi a nie doszukiwanie sie cienia . Zalecane jest wgl robienie w dniu miesiaczki ale wiadomo ze jak ktos sie stara to chcialby wiedziec jak najszybciej .
 
Jedna czuję stres inna ulge. A jeszcze inna po prostu musi bo musi wdrożyć leki. Tak długo jal nie wywołuje to zbędnej histerii niech sobie testuje. A 9 dpo to czas kiedy test spokojnie ma szansę wyjść pozytywny. Ba do 12 dpo jest czasnna pozytywny test dający szansę na w miarę wczesne zagnieżdżenie.
No tu widac ze dziewczyna sie stara o dziecko wiec wydaje mi sie ze kazdy robiony test to jest stres I denerwowanie sie jak wychodzi znowu jedna kreska
 
reklama
Wedlug mnie takie testowanie tak wczesnie to tylko nie potrzebny stres . Jak sie nie widzi tych 2 kresek to za kazdym razem rozczarowanie ale kazdy niech robi jak uwaza
Jeśli autorka sie nie stresuje nad to, to niech testuje. Ja ostatnim razem tez testowałam kilka razy za wcześnie ale gdzieś w głębi liczyłam tak na te ciążę, że chcialam wychwycić cień, cienia i to zrobiłam. Może przez to, że miałam po pozytywnym teście i becie zacząć przyjmować clexane. Autorko nie wykluczone, że możesz wychaczyc te kreske szybciej o ile udalo ci sie zajsc w te ciaze.
 
Do góry