reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Gofer333

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
30
Czy to ciaza ?
Test wykonany 2 dni temu wyszedl pozytywny lecz przyszedl okres i nie jestem pewna czy to okres czy krwawienie implatacyjne oraz czy moge miec krwawienie w ciazy i czy tez widzicie druga kreske?
 

Załączniki

  • IMG_20210107_004901.jpg
    IMG_20210107_004901.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 291
  • IMG_20210107_001103.jpg
    IMG_20210107_001103.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 179
reklama
Test ciążowy nie może wyjść pozytywny przed implantacją bo dopiero po niej następuje wzrost beta hcg. Test owszem ma jakąś kreskę, ale równie dobrze może być to kreska fabryczna.
Jak długie masz cykle, ile jesteś dni po owulacji? Który to dzień cyklu? Jak wygląda to plamienie/krwawienie?
Czy to ciaza ?
Test wykonany 2 dni temu wyszedl pozytywny lecz przyszedl okres i nie jestem pewna czy to okres czy krwawienie implatacyjne oraz czy moge miec krwawienie w ciazy i czy tez widzicie druga kreske?
 
Ale wczesnij tej kreski nie bylo a zaznaczam ze mies temu robilam ten sam test i nie bylo zadnej kreski fabrycznej a ta kreska jest widoczna i lekko rozowa na zywo jak na nia patrze tylko ze jest w **** blada 🙄🙄 kurde ja mam 28 cykl 7 dni okres lecz w ostatnich dwoch miesiacach mialam inaczej okres bo mialam najpierw plamienia brazowe i czasem jasna rozowe potym niby przyszedl okres ale trwal tylko w listopadzie 4 dni a w grudniu juz tylko 3 dni a mam ogolnie i powinnam miec 7 dni okres robilam test takim samym testem i nigdy mi sie taka kreska nie pojawila do tego jesli byla to fabryczna to byla widoczna pod swiatlem a ta jest widoczna gdzie nie patrze stoje to ja widac i sama juz nw bo ja zanim test zrobilam juz mialam plamienie dlatego test wykonalam a teraz mam wieksze plamienie wygladajace jak okres 🙄
Kupilam dwa testy jutro zrobie najpierw jeden a na kolejny dzien drugi i na kolejny badania krwi i bede miala pewnosc
 
Plamienie wyglada tak ze najpierw llecialo malo teraz troche wiecej i narazie wyglada jak okres ale zanim test wykonalam to mialam troszku krwi nie wygladajacej jak okres tylko troszku krwi i potym wogole nic nie bylo i teraz znowu tak jest 🙄
 
Opcji jest kilka. Jeśli rzeczywiście ta druga kreska na teście nie jest fabryczna to znaczy, że była ciąża. I teraz albo uchwyciłaś ciążę biochemiczną (zdarza się to bardzo często i większość kobiet nawet o tym nie wie, dlatego też jestem przeciwnikiem robienia za wcześnie testów) albo Twoja plamienie/krwawienie jest wynikiem spadku progesteronu mimo, że ciąża jestt i wtedy koniecznie lekarz i podanie leków (powinnaś jutro rano zbadać bete i progesteron żeby to potwierdzic lub wykluczyć), ale też może być pewnie dziesiątki innych powodów plamienia w ciąży i tak czy tak konieczny jest lekarz. Ale najpierw oznacz bete
 
Hmmm. Ja robilam tez ten i ten drugi test z rosmana i jak nie bylam w ciąży to nie mialam żadnej kreski, a fabryczna była dużo bledsza. Tutaj wg mnie test pokazal ciążę, tylko co się dalej dzieje. Ja mialam kilka miesięcy temu chyba podobną kreske, le akurat na innym teście, mialam z dwa tyg jakies takie plamienia, potem leciała mi.mocniej krew, ale jasniejsza niż zwykle. Potem z dwa tyg jeszcze takie brudzenie. Badalam progetseron, wg norm w labie był ledwo na granicy, le lekarz kazal nie badać progesteronu. W szpitalu okazalo się, ze ciąża sie utrzymala, dostalam luteine. Może to taki urok, może faktycznie lepiej zbadac proga oby to nie poronienie. Trzymam kciuki😊
 
reklama
reklama
Opcji jest kilka. Jeśli rzeczywiście ta druga kreska na teście nie jest fabryczna to znaczy, że była ciąża. I teraz albo uchwyciłaś ciążę biochemiczną (zdarza się to bardzo często i większość kobiet nawet o tym nie wie, dlatego też jestem przeciwnikiem robienia za wcześnie testów) albo Twoja plamienie/krwawienie jest wynikiem spadku progesteronu mimo, że ciąża jestt i wtedy koniecznie lekarz i podanie leków (powinnaś jutro rano zbadać bete i progesteron żeby to potwierdzic lub wykluczyć), ale też może być pewnie dziesiątki innych powodów plamienia w ciąży i tak czy tak konieczny jest lekarz. Ale najpierw oznacz bete
No bede musiala bo nie ukrywam , ze zamartwilam sie bo pierwsze mysli co przyszly mi to wczesne poronienie ale nie krwawie fest wiec no
Zrob jutro bete i progesteron , bo jak wyzej ,albo to kreska fabryczna ,albo ciaza ,albo ciaza biochemiczna , ale musisz wiedzieć ,więc beta i progesteron koniecznie
 
Do góry