reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
11 Marzec 2021
Postów
10
Hej,
jakies 2 tyg temu doszlo do wspolzycia a raczej nie bo tak bym tego nie okreslila po prostu wlozyl mi ale szybko go odepchnelam i do niczego nie doszlo jednak martwie sie bo mogl sie mocno podniecic i miec prejakulant po czym we mnie wszedl.. na pewno bym mu nie pozwolila ale zaskoczyl mnie bo bylam tylem.. dokladnie bylo to 30 w niedziele zrobilam 2 testy ciazowe wyszly negatywnie.. rowno 11 i 12 dni tak jakby od prawdopodobnego zaplodnienia.. za 2 dni mam miec okres ale dziwnie sie czuje bo dodatko w czwartek mialam plamienie... jestem ogolnie w stresie od tamtego czasu.. mam brzuch kortylozowy ponadto wszedzie dookoloa uzywane jest slowo ciaza .. i nie wiem czy sobie czegos nie uroilam bo sie boje byc.. czy mam sie czym martwic ? Dzis na pewno zrobie test z krwi moze bedzie bardziej miarodajny.. czy mam
 
reklama
reklama
Na teście z krwi - takim domowym, na 99% będziesz miała pozytyw bo tu na grupie jeszcze nie widziałam, żeby były negatywne.
Jak okres nie przyjdzie 21 dni po stosunku możesz zrobić badanie krwi w laboratorium beta hcg - da 100% pewności.
Niemniej jednak są tabelki PO, do tego nie było pełnego wytrysku więc szansa mała.

I najważniejsze na koniec: wiesz, że to gwałt? I powinnaś to zgłosić?
Dzis przyszedł mi okres.. planowo 15 mialam dostac a dostalam 14 czyli dzien roznicy.. jednak odczuwam bolesność piersi gdzie nigdy tak nie mialam.. czy dodatkowo jt zrobic test jeszcze beta hcg ?
 
Do góry