reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
wczorajsza wiadomosc Mychuni na staraczkach :)

Hej dziewczyny 
Mam znów bakterie w moczu, dzis pobrali mocz na posiew...
W posiewie na gronkowca cos wyszło, ale to nie zagraza Frankowi nawet jakby sie teraz urodził...
Najgorsza wiadomość jest taka że zmniejsza mi sie ilość wod nie wiadomo dlaczego 
 
Dziewczynki pytanie od Gosi czy by wziaśc opiekę na żone to wystarczy zaświadczenie ze szpitala przekazać do zakładu pracy czy jeszcze rodzinny musi lub gin musi to wypisać na podstawie zaświadczenia.
Ludziku wy chyba tak braliście?
 
Mychunia na bieżąco informuje co i jak na staraczkach. Też trochę dziwnie się poczułam.

MamaTomeczka - może one są fajniejsze niż my ;) Piszą krótsze posty czy co? :p A mam taką kumpele, z którą pisalysmy sobie listy w liceum, mimo że chodzilysmy do jednej klasy ;) I to tak wychodziło nam po 10 stron nieraz (takie "pierdzielenie o Chopinie"). No i suma sumarum obie poszłyśmy na polonistykę (ale jak się okazuje zawód żaden z tego). Zawsze jak gadamy przez telefon to nie możemy skończyć (z resztą to samo było w ławce na lekcjach). Oj, też gaduła byłam i też mi ludzi na tym zadupiu brakuje.
A co do nocnego posta, to widzę, że wiesz o co mi chodzi. Czuję się jak zło konieczne.

A napiszę Wam, że moja mama była tydzień czasu i było ok. Wnukiem zachwycona. Wnuk nią też (bardziej niż mamą). Pozaprawiala dla Adiego mus z jabłek i dyni, a nam buraczki (bo ja uwielbiam, a nie wychodzą mi).

Asia - ciekawie zapowiadają się te zdjęcia. Ta fotka jest świetna - niebanalna. Podobie mi się ;)
 
Cześć
Latam dzisiaj od rana jak kocisko z pęcherzem i nic nie zrobiłam, a to dzięki mojemu B. Kurde, no od 8 do godz 11 czyli dopóki nie wyjdzie na dwór to nie ma spania, chce a nie moze , ja z wózkiem się tarmosze, co zasnie na 5 minut to zaraz oczy wielkie, jesuuuuu
Chuste musze kupić, zamotam go i porobie przynajmniej coś no bo tak to dupa, nawet bym obiadu z rana nie ugotowała. Tzn ugotowałabym ale niby za jakie grzechy mam się spinać ze wszystkim?!

Co do wit D to słuchajcie, ja osobiście nie daje bo uważam, ze to co jest w mieszance odpowiednio styknie. Druga sprawa, ze jeśli już bym miała dawac to inne dawki niż w tych co są dostępne. Poczytajcie o przedawkowaniu wit D.
 
cześć :)

U mnie dzisiaj też od rana nic nie moglam zrobić, mała nie spała od 8 do 11 wcale. Miała problem ze zrobieniem kupki, tak się bidula umęczyła no ale juz po problemie. Nie wiem czemu ale robi co drugi dzień, nie boli jej jakoś szczególnie brzuszek ale jak juz chce zrobić to widać że się męczy.

Agamemnon, jak tak strój, przyszedł? Ja tez nie podaję witaminy D. W większości mała je mm.

Cyntia, super, że mama zachwycona wnusiem :) Pewnie Ci teraz lżej na sercu jak już sie odzywa.

Asiu, widziałam zdjęcie, śliczne

ja zaraz karmię małą i spacerkiem idziemy po Mateuszka do przedszkola. Wczoraj byliśmy pierwszy raz, jaki Mati był dumny jak jego koledzy i kolezanki podziwiały małą :)
 
Iwo nie w każdym szpitalu tak jest, jak pisze Grzanka, więc może też L4 na opieke wypisać lekarz rodzinny lub ginekolog prowadzący ciążę.
 
reklama
agniecha, nie przyeszedł ale mam info ze kurier wiezie strój :tak:
W takich samych godzinach dzieci nam nie spały :-pTeż lecę na piechotę po H, pogoda szału nie robi ale przejde się.
 
Do góry