reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Dzieczyny a u nas do dupy pogoda, wyszlam tylko do sklepu a teraz na klatce stoje pod daszkiem:)

Ja dokarmiam bebiko i Lenka je toleruje. Nawet myslalam zeby zmienic na inne bo tez wiele niegatywnych opinii czytalam, ale pediatra powiedziala, ze jesli Malej nic nie jest to po co zmieniac, i ze tansze nie znaczy gorsze.

Lenka sie pieknie rozwija, jak ja zlapie za raczki to sie podciaga i z moja pomoca siada. Oczywiscie na chwile tylko bo chwieje sie jeszcze.

A ja na skurcze bralam aspargin i tez ok bylo.
 
Agamemnon ty odpusc sobie czasem moze bo nie przeniesiesz gor.
Wiesz, że to prosto się mówi, nie :confused: Wystarczy, ze mi się synu poprawi i płakał nie będzie to będzie git :tak:
Dziewczyny dobrze prawią, magnezu kobylastą dawkę weź i z brzuchem będzie ok. Ja jak tylko zapomniałam na noc wziąć to na drugi dzien moment brzuch się stawiał niesamowicie.

Ślęczę nad stroną 5-10-15 i mam w koszyku kilka rzeczy. Zastanawiam się czy kupić czy nie. I tak od wczoraj :-p

Grzanko, u mnie od 30min napitala słońce jak w południowej Kalifornii. No, a wczesniej lało.
Też bym chciałą, żeby B już był taki duzy jak Lenka :tak:
 
Aga wiem wiem. Najlatwiej gadac. Ale moze czasem faktycznie jak macie gorszy dzien troszke wyluzuj i daruj sobie robienie wszystkiego.
No zjem do ko ca ta magnelle i kupie cos innego.

A mialam wam mowic ze moja anemia stoi w miejscu. Moj gin zadowolony ze nie jest gorzej i powiedzial ze mam sie nie martwic.

Dziewczyny ktore chca kupic fajne ciuszki Next ma teraz promocje -35 zl na pierwsze zakupy powyzej 175 zl. Kod promo to NXDZ polecam bo gatunkowo obledne. To te co wczoraj wam fotki wrzucilam.
 
Ludziku - daj małej chwile by zorientowała się że jest bezpieczna w domku. Piekną wagę m ta twoja królewna.

Agamemnon - KUPUJ!!!!!! Nic tak nie poprawia nastroju jak zakupki!!
Ja myślę że małemu sie poprawi i wróci do poprzedniego nastroju.

Mona - matko twoja to prawie już 3 tygodnie ma :szok::szok:

Agawaa - haha ale was synek zaskoczył!!! NO to przed mężem nie lada wyzwanie kolejna musi być dziewuszka.

Susełku - nie ma opcji że coś jest nie tak. Twoja dzidzia na bank jest zdrowa!!!

Hej niedawno rodzące!!! Jak dzieci wam się w kanał wstawiały to tez miałyście taki ucisk że na noge promieniował? Na dodatek cały czas mam uczucie że chce mi się siku :zawstydzona/y: i mega dużo śluzu. Dziś to myślałam że z auta nie wysiądę nie wiem jak wy do końca jeździłyście :-(
 
iwo mi dosyć długo na nerwa Młody naciskał, na prawą nogę. Pod koniec codziennie w sumie i jak poczułam to az mi noge odejmowało i kilka razy bym upadła. No ale to właśnie znak, ze w kanał wchodzi :tak:

Asia ależ ceny kosmos :szok:Oj to nie, to ja nic tam nie kupie :sorry2:Przy H szalałam, teraz zluzuję troszkę :zawstydzona/y: No ale masz racje, next ma gatunek pierwsza klasa :tak:
 
reklama
Iwo ja nie jeździłam:) ale jeśli chodzi o ból to u mnie to był ból pachwiny, a z toaletą to jakoś mi się udało, mała oszczędzała pęcherz:)

Agamemnon rozumiem wku.... mi by pewnie ręce opadły, a może z tym kołem jakiś wulkanizator Ci się przyda??:) i jeden problem zniknie;) Dobrze, że starszy zajmuje się z kolegą i daje Ci trochę odetchnąć:)

Małą spacyfikowałam:) przy pomocy becika:) no wiem, że 3dni na oddziale jej trochę zamąciło, w domu to jest cicho, nic nie szumi, nie pika, a i ludzi mniej:) sprawdza cały czas czy jest mama:) - a ja zaraz jej chcę zniknąć na zakupy, ale wtedy będzie tata tulił - mleko mu odciągnęłam:):)
 
Do góry