reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Malina trzymam kciuki.

My powiedzielismy moim rodzicom w dniu naszej pierwszej rocznicy, najpierw byla cisza totalna ale przyjeli to spokojnie bo byli swiadomi ze moge byc w ciazy.
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Mam na imie Iga,mam 19 lat i jestem w klasie maturalnej:-) Adasia urodzilam 9 maja 2011 wiec juz ma prawie roczek:) zwazajac na zblizajaca sie nieuchronnie mature i koniec roku szkolnego nie mam niestety czasu zeby sie udzielac na forum,ale zaraz po egzaminach mam nadzieje,ze odsapne i ponadrabiam:)
 
Ostatnia edycja:
Ano najważniejsza... Ale za to mogę się pochwalić,ze najprawdopodobniej będę miała świadectwo z paskiem:) tak wiec moje wysiłki sie opłaciły... Adaś rośnie w oczach, zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy więc urwanie głowy mam, gada jak najęty, śmieje się cały czas no i synuś mamusi się straszny zrobił,no ale nic dziwnego jak mnie całe dnie widzi. Z Marciem się dogadujemy,za to zaczynam mieć dość mieszkania z moją mamą bo mi tylko utrudnia uczenie się i wogole nie pomaga a wręcz przeciwnie,więc zaraz po maturze chcemy się wyprowadzić bo mam już dosyć i psychicznie nie daję czasem rady... Z nowości to jeszcze zmieniłam kolor włosów na ciemny,ale szamponem koloryzującym więc nie na stałe. Już bym chciała żeby było po maturach to będę mogła normalnie na forum pisać:)
 
Hej hej :) Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Z rodzicami wszystko ok. Byłam narazie u kiepskiego gina, aby tylko potwierdzic ciążę i rzeczywiście jest fasolka ;)

Jutro lub pojutrze mam usg i teraz rodzi się pytanie czy pierwsze usg jest przez pochwę, czy z wierzchu ?

i kolejna obawa - pytanie. Wczoraj po pieszczotach z moim K. pojawiło się u mnie żółto-brązowe plamienie. Czy Wy też tak miałyście ?? Bo się martwię strasznie :(

Pozdrawiam i buziaki :) ;*
 
hej dziewczyny;) pierwszy raz tu do Was zajrzalam z ciekawosci, ja tez w moju bede pisac mature, ale podchodze na luzie bedzie co bedzie. ja mam 20lat i wlasnie skonczylam technikum:)
Malina010 pierwsze usg jest dopochwowo( o ile jest robione we wczesnej ciazy), a co do jakichkolwiek plamien to nie mozna bagatelizowac, trzeba szybko isc do lekarza lub IP, bo choc nie musi to byc nic groznego to jednak lepiej sprawdzic dla pewnosci.. Pozdrawiam i dziewczynom piszacym mature w maju zycze powodzenia:-) a wszystkim mlodym mamom szczescia i wytrwalosci:-)
 
Ja mam 16 lat i jestem w ciąży. Chodzę do 1 klasy liceum. Dzisiaj byłam z mamą u pani dyrektor i do szkoły mogę chodzić do końca roku szkolnego, jeśli wszystko z ciążą będzie ok.

Boję się jednak reakcji kolegów?:zawstydzona/y:

Czy są tu dziewczyny, które mają podobny problem?
Znam dziewczynę która urodziła także w wieku 16 lat, skończyła szkołę normalnie. Miała duże wsparcie ze strony rodziny, dlatego liceum ukończyła normalnie. Wieżę, że i Tobie uda się wszytko poukładać, jednak dużo zależy od Twojego otoczenia, warto otaczać się tylko przyjaznymi osobami:) 
 
Ja zaszłam w 2 klasie i też się bałam, ale okazało się, że wszystko ułożyło się super. Dyrektor i nauczyciele naprawdę byli dla mnie dobrzy. Drugą klasę skończyłam normalnie a potem udało mi się załatwić nauczanie indywidualne, liceum skończyłam w sierpniu a z następnym rocznikiem podeszłam do matury i wszystko świetnie się ułożyło:-D
 
reklama
Witam ja też pierwszy raz na tym forum. Bardzo fajnie jest poczytać, że nie jest się samemu z taką sytuacjią :-) Jestem teraz w 8 tygodniu ciąży (z moich obliczeń), a od września klasa maturalna. Strasznie się boje jak zareagują nauczyciele i klasa :-( W poniedziałek będe miała pierwszą wizyte u ginekologa, a na dodatek złapało mnie przeziębienie. Bardzo się boję jak sobie poradzę ale nie zrezygnuje z matury i ze szkoły, tylko najgorsze jest to że w klasie mam różne koleżanki które lubią obgadywać. Pozdrawiam młode mamy
 
Do góry