reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Witam :) dziękuje kochane ze rozumiecie dlaczego tak zadko pisze. Jestescie kochane :) Oktawia mi strasznie kolkuje dzisiaj juz wysiadam od 7 rano na rękach wisi dopiero teraz zasneła we wózku. Oliwia dzisiaj tez marudzi... wrrrrr normalnie masakre dzisiaj mam heh. Ewelinka chyba rodzi bo cos długo sie nie odzywa. Jej Violett Ty masz juz 26 tydzien :O jacieee jak to zleciało. pozdrawiam :) ps. postaram czesciej pisac :) obiecuje :)
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Juz jestem z Mateuszkiem w domku ( zmienilismy imie)
Urodziłam 9.08.2010 o 8.55. mały wazy 3550g i 52cm. Dostał 10 pkt. Dzisiaj wrócilismy do odmku.
Jak bede miec wiecej czasu i bede mniej obolała to sie odezwe!
 
Ewelinka- gratulacje kochana !!!!!!!!!!! :) fajny klocus z synusia :) jak poród kochana wszystko szybko łatwo poszło ? czy sie męczyłas bidulko ? pozdrawiam buzka :)
 
ewelinka Gratulacje widzisz nie mogłaś sie doczekać a tu już po wszystkim.Mateuszek bardzo ładnie ja osobiście znam kilku jak nie kilkunastu Mateuszów i wszystkich bardzo lubie ;-) a Igora tylko jednego ale tez jest całkiem całkiem
buziaki dla małego, trzymajcie sie ;-)
a to my dzis rano zaczynamy 8 miesiąc....
31tc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki. Juz jestem z Mateuszkiem w domku ( zmienilismy imie)
Urodziłam 9.08.2010 o 8.55. mały wazy 3550g i 52cm. Dostał 10 pkt. Dzisiaj wrócilismy do odmku.
Jak bede miec wiecej czasu i bede mniej obolała to sie odezwe!
Super :) Gratuluje :)
Jak bedziesz miala chwilke to napisz jak porod i wogole :) Kurcze ale Ci zazdroszcze, tez bym juz chciala meic swoje malenswo :)

Misia śliczny brzucholek :)
 
mam chwilke to tak ogólnie napisze.
Poród nie był cieszki myslałam ze bedzie gorzej. Skurcze bolesne ale samo parcie- rewelacja!
Obecnosc M nie zastapiona!!
W szpitalu byłam o 4 a o 8.55 urodziłam- niestety nie obyło sie bez naciecia.
Jestem przeszczesliwa! malutki jest slodki!
Eh powiem wam ze moge rodzic jeszcze raz! Zycze wam własnie takiego porodu!
Przepraszam ze tak chaotycznie ale pisze z Mateuszkiem na rekach.
Bede sie odzywac w miare mozliwosci!
 
natalia no niestety ten wątek juz tak ma.;-)

ewelinka to super że tak łatwo poszło. ja chce już swoje maleństwo przy sobie...;-)

violett a ty to jestes czy cie nie ma???????
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa :) mam 16 lat i i jestem w 33 tyodniu. Teraz ide do liceum, tylko nie wiem jeszcze jak to bedzie z nauka i wogole troche sie martwie.W starej szkole wszyscy wiedzieli i nie bylo zadnego wielkiego bum, wrecz przeciwnie wszyscy podeszli do tego ze zrozumieniem, ucze sie dobrez wiec nie mialam wiekszych problemow. Wychodzi na to ze urodzila bym na poczatku pazdziernika czy ktoras z was wie moze jak to wyglada od strony nauczycieli dyrekcji i wogole?Czy bede mogla chodzic do konca ciazy do szkoly? i jak to wyglada potem ? Z gory dzieki i pozdrawiam :)
 
Do góry