reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

upały jakos znosze wyjątkowo nie puchne, tylko czasem mnie łydki bolą.
a ty już powinnaś rodzic kobieto co ty tu jeszcze robisz???? do szpitala migiem i wracaj z Igorkiem :):)
 
reklama
hehe to własnie wiem.. Tylko cos mnie nie bierze :( okropne to czekanie.. Niewiem ile jeszcze mnie czeka tego czekania. A sama myśl o wywoływaniu mnie przeraza. Dwa tygodnie temu miałam juz szyjke skróconą i rozwarcie na 3 mc. Myslałam ze jakos szybko pójdzie dalej a tu cisza..
 
Ja tez jestem za pobudzeniem tego watku.:)
U nas wszystko super, wyniki idealne. Ginka caly czasmi powtarza ze mam ciażę ksiązkowa. Jestem jedyna jej ciezarna pacjentka ktora nie przyjmuje zadnych witamitek bo wyniki badac super.
No i tez niestety tak jak misia nosze w sobie malego uparciuszka, lub bardzo wstydliwa dzidzie bo tez nie chciala pokazac na USG co ma miedzy nozkami. Ale ja z moim P mowimy Antos wiec mam nadzieje ze sie sprawdzi :)
A upały juz znosze dobrze na poczatku bylo beznadziejnie :)
A no i znalazlam sobieprace opiekuje sie roczna coreczka kolezanki. :)

A co u was kochane??
Własnie Ewelinko ty tutaj nie siedz z nami tylko zacznij myc okna, po schodach chodz albo rob cos zebys szybciej urodzila i miala Igorka przy sobie :)
 
Oj violett robie wszystko zeby juz tu nie siedziec! Juz wszystkie okna umyte, schody wydeptane, dywany wyczyszczone i nic buu :wściekła/y::no:Jedyny plus to czysty domek :-D Juz pomału trace nadzieje.. Musze sie przygotowac na ostateczny termin i wywoływanie..:no::no::wściekła/y:
 
ewelinka2106 spokojnie ;-) ja tez marzylam zeby Bąbel juz byl ze mna a teraz czasami marze zeby wszedl jeszcze na chwile do brzucha :-D naciesz sie jeszcze tym pieknym stanem i cierpliwie poczekaj :-) predzej czy pozniej malenstwo i tak sie urodzi
 
Witam :)
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda a ja czuje sie fatalnie :( Dobrze ze Nikolka jest taka spokojna ze moze siedziec w lozeczku i bawic sie zabawkami.
Uff ciezko mi sie oddycha.

A to moj brzuszek z 21 lipca :)
I jedna wczesniejsze z wypadu nad wode z moim ukochanym
 

Załączniki

  • P200710_22.500001.jpg
    P200710_22.500001.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 47
  • P200710_22.480001.jpg
    P200710_22.480001.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 64
  • P110710_13.080001.jpg
    P110710_13.080001.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 59
violett sliczniusi brzusio.... a to ostatnie zdjecie to musiało byc chyba na początku wakacji robione bo brzuszek jeszcze malutki.
a ewelinka chyba juz w szpitalu bo jej nie ma a tak to zawsze była :p moze juz nawet urodziła nie wiecie nic????
 
reklama
Do góry