reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

kama witaj. ja teraz ide do 3 klasy liceum. termin mam na 15 paźdiernika i cały wrześień chciałabym chodzić do szkoły w miare możliwości oczywiście. potem chcialabym wrócić jak najszybciej do szkoły, tzn chciałabym jak najdłużej zostać z maleństwem ale semestr jakoś musze zaliczyć. nie ma żadnego macierzyńskiego dla uczennic niestety jedyne co możemy mieć to nauczanie indywidualne. mi sie ono nie bardzo widzi bo klasa maturalna, wolałabym uczyć sie w szkole ale wszystko zależy od nauczycieli i dyrekcji musisz sie dowiedzieć jak jest u Ciebie w szkole.
 
reklama
Hej kochane :*
Ja jestem jetsem. Tylko sama ie wiem co mam pisac bo tutaj jakos strasznie pusto :(

U mnie wlasciwie u nas wszytsko ok, troche mecza mnie te upały juz nie daje rady. Ehh. Ale ogolnie to super :)

Kama witaj :) Musisz sie dowiedziec jak to jest u Ciebie w szkole.
 
Moze jeszcze ktos dolaczy, a a watku głownym to wogole sie nie polapie bo jestem przy kompie malo wiec nie chce tam wskakiwac tak znienacka napisac pare postwo i potem znwou cisza :)
 
musze sie podowiadywac ale dzieki dziewczyny :)
misia92 tak jak ty chciala bym z mala byc jak najdluzej, a jednoczesnie zaliczyc nie wiem jeszcze jak to zrobie ale mam nadzieje , ze to jakos bedzie :)
 
kama ze szpitala jest chyba 6 tyg zwolnienia, tzn tak mi podpowiedziały dziewczyny na głównym, tyle że to jest półtora miesiąca dużo do nadrabiania. a u Ciebie kto zostałby z maleństwem jakbys wróciła do szkoły????
 
Witam wszystkie młode mamy jak i przyszłe... Kochani otóż dziś dowiedziałam się, iż w końcu jestem w ciąży!!!!!!!! Może wyjaśnię.... Mam 18,5 roku mój narzeczony ma 25lat, jesteśmy ze sobą ponad 3,5 roku... Jakiś czas temu dowiedziałam się, że nie będę mogła mieć dzieci i to ostatni "gwizdek"... Tak, więc straciliśmy już nadzieję... A tu taka niespodzianka:):):) Trzymam za Was kciuki, aby Wasze dzieci dały Nam powera do działania, skończenia matur, studiów... pozdrawiam
 
kry witaj. gratulacje :-) widac że tryskasz szczęściem z powodu Ciąży mimo tak młodego wieku to dobrze. mam nadzieje że wszystko sie dalej dobrze potoczy. też mam juz skończone 18 lat i 25letniego narzeczonego. pozdrawiam:)
 
reklama
po urodzeniu dziecka mam zamiar wrócić w miare szybko do szkoły. maleństwem bedą zajmowały sie babcie na zmine bo najbardziej in zależy na tym żebym teraz skończyła klase maturalną i zdała mature. co do studiów to i tak wybierałam sie na zaoczne mieszkam na wsi i nie chciałam sie wyprowadzać. mieszkamy blisko siebie ale na razie osobno.:-) a jakie plany wy macie????
 
Do góry