reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

U mnie w szkole nauczyciele byli dla mnie bardzo mili kiedy dowiedzieli się że jestem w ciąży nie było najmniejszego problemu z ukończeniem 1 klasy,ale za to pamiętam spojrzenia moich rówieśników kiedy ja dumnie paradowałam z brzuszkiem po korytarzach.Ani razu nie poczułam się zawstydzona z powodu że zostanę młodą Mamą jestem na prawdę dumna z tego ponieważ dziecko to jest największe szczęście jakie mogło mnie spotkać w życiu,Teraz jestem w 8 miesiącu i jestem podekscytowana kopniaczkami małego,i tym co wyprawia tam w środku w brzuszku to jest piękne uczucie nosić pod sercem swoją ukochaną dzidzię.I chociaż ciąża była wpadką to ja od razu poczułam się odpowiedzialna za tego maluszka a teraz wlączył mi się taki instynkt macierzyńśki że nie wyobrażam sobie mojego życia bez tego gdybym nie zaszła w ciąże to chyba musiało tak być ;) Kocham Moją Kruszynkę z całego serducha i wyczekuję jej z okropną niecierpliwościa
 
reklama
czesc wszystkim..:)Ja tez obawiam sie ze zust mojej mamy padnie wiele przykrych niestety slow...wogole..ciagle zyje w jakiejs nieswiadomosci chociaz jutro powinnam miec kolejny okres..:(Jest mi przykro bo chcialabym moc juz kochac to malenstwo..:(Na szczescie jutro pojde na wizyte i usg wiec moje wszystkie watpliwosci napewno zostana rozwiane..mam nadzieje ze zaczne naprawde czuc sie jak przyszla mama...:(
 
Natalia gratuluje! ;)

Oh no i zaczęło się na dobre.Karmienie,przewijanie kąpanie,nieprzespane noce,ryki,kfiki,uspokajanie...:-p Ta ciąża wcale nie była taka zła,przynajmniej można było się spokojnie wyspać hehe :-)
Prze pierwsze kilka dni było ciężko.Strasznie przejmowałam się każdym płaczem Oli.Umierałam ze strachu przy zmianie pieluszki czy chociażby przy samym trzymaniu.Powoli jakoś ze wszystkim się oswajam i nabieram wprawy.Już się tak nie stresuje:tak: Mam nadzieję,że szybko dojdę do wprawy :-)
Marcin pewnie jeszcze w tym tygodniu pójdzie do nowej pracy.Kurde martwię się tym bo wiem,że będzie wychodził do pracy ok 5 i wracał wieczorem.Cała opieka nad Oleńką spadnie praktycznie na mnie.Nie wiem jak sobie z tym poradzę.Naprawdę się boję.Mam nadzieję,że jakoś sobie poradzę.Zawsze mam jeszcze pomoc mamy ale wiadomo,że to nie to samo.Przecież jej nie wywalę w środku nocy z łóżka żeby zmieniła Małej pieluchę:sorry2:

Mariola do mnie też się od jakiegoś czasu nie odzywa.Mam nadzieję,że u nich wszystko w porządku.Może po prostu nie ma nic na karcie...:blink:

Buziaki :*
 
Asia napewno sobie poradzisz z Ola:-) Nic sie nie martw:-) Jeju Jak tak patrze na Twój avatar to zazdrosc mnie bierze:-p Śliczna rodzinka!! A jak mała znosi te upały?
A i wybierasz sie do szkoły we wrzesniu? Z kim Olenka bedzie?

Czekamy na wasze fotki Asiu:-)
 
moni3kaNS mam nadzieje że lekarz potwierdzi ciąże uwieżysz w nią i bedziesz sie mogła w pełni cieszyć pomimo kilku niedogodności :):)
asieńka jak fajnie ze u was wszystko ok. przyzwyczaisz sie, w końcu od czegoś mamy ten instynkt macierzyński xD ucałuj Oleńke, mam nadzieje że jeszcze sie nie upiekłyśćie w tym skwarze ;-)
 
Asia napewno sobie poradzisz z Ola:-) Nic sie nie martw:-) Jeju Jak tak patrze na Twój avatar to zazdrosc mnie bierze:-p Śliczna rodzinka!! A jak mała znosi te upały?
A i wybierasz sie do szkoły we wrzesniu? Z kim Olenka bedzie?

Czekamy na wasze fotki Asiu:-)

Owszem wybieram się.Chyba będzie to tak jak do tej pory.Ja i Marcin chodzimy do liceum dla dorosłych.Ja dziennie a on wieczorowo.Zajęcia mamy tylko we wtorki,środy i czwartki.W te dni będziemy się wymieniać.Ja z rana w szkole a Marcin z Olą i potem na odwrót.W pozostałe dni tygodnia Marcin będzie chodził do pracy a ja w tym czasie będę z Olą.Także jakoś chyba damy radę.Musimy ;-)

Ola ma jakieś głupie krostki na buźce.Ale to chyba nie są potówki.Szukałam w necie jak te potówki wyglądają to nie wydaje mi się żeby to było to...Cholernie gorąco,w domu też ledwo da się oddychać.Mała leży w samym body i lekko zawinięta w rożek albo tylko przykryta.Wydaje mi się,że całkiem dobre znosi ten upał.

Wycałowałam ją od Was:-)
 
Witam! Ja mam 17 lat i jestem w 13tc. O ciąży dowiedziałam się kiedy byłam w 10 tygodniu. To była wpadka, ale urodze dziecko. Myślałam, że mama będzie na mnie zła, ale zareagowała normalnie i powiedziała, że pomoże mi w wychowaniu dziecka.
Dzisiaj miałam lekkie skurcze, czy to normalne ?
 
przyszla_mamaa witaj. dobrze ze masz wsparcie w mamie, to ważne, na pewno bedzie ci dzieki temu łatwiej. a co z ojcem dzieka??? co do skurczy nie wiem ja nie mam ale wydaje mi sie ze nie sa groźne. jeśli sie martwisz zapytaj lekarza on rozwieje twoje wątpliwości:)
 
Ojciec dziecka jest razem ze mną i wspiera mnie jak tylko może.;) Na drugiej wizycie lekarz powiedział, że moge nie donosić ciąży.;( Oszczędzam się jak tylko moge, dużo odpoczywam. Nie wyobrażam sobie tego jak mogłabym stracić dziecko.;(
 
reklama
Do góry