reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Teraz powinnam iść do 2 klasy LO. Termin mam na stycznia, do szkoły chciałam chodzić tak do końca listopada. Dyrektorka się zgodziła i ciąże przyjeła normalnie. ;) Martwi mnie też, że w tym tygodniu już mam rozwarcie na 1,5cm.;(
 
reklama
Witam! Dzisiaj też mam skurcze, ale lżejsze. W nocy byłam na pogotowiu bo miałam skurcze nie do wytrzymania. Takie jakbym miała rodzić. Rano mnie wypuścili i kazali bardzo dużo odpoczywać.


 
ewelinka2106 w szpitalu dali kroplówke. Żadnych leków nie mam, jutro wizyta. Jeżeli rozwarcie się nie zmniejszy, albo będzie większe to w 16tc założą mi szew, żeby donosić ciążę. A Ty jak się czujesz ?;) Już niedługo będziesz miała swoją dzidzie ;)
 
dobrze ze ja nie mialam zadnych problemow z ciaza nie wiem jak bym sobie tym poradzila i jak wy sobei radzicie....
 
Ja przez okres liceum spotkałam się z kilkoma przypadkami u mnie w szkole, gdzie dziewczyny zachodziły w ciąże, ale właściwie było to traktowane jako coś normalnego i naturalnego. Wiadomo, że robiło się wokół nich niejako poruszenie, ale tak jest zawsze, gdy coś nietypowego się dzieje - po prostu ludzie gadają, i tak było u nas - gadali ale bez złośliwości, dogryzania... Jedna moja koleżanka zaszła w ciążę w gimnazjum, i tak było zupełnie co innego;/ Rówieśnicy wyrażali zrozumienie i nie dokuczali jej, ale nauczyciele zachowywali się po prostu kategorycznie...
 
przyszla mamo nie martw sie szkola jak masz juz rozwarcie to postaraj sie o indywidulane nauczaie mas do tego prawo skoro zagraza ci przedczesny porod
 
czesc dziewczyny..troche mnie tu nie bylo..ale..no wiec opowiem od poczatku..juz wrocilam do domu od cioci..we wtorek bylysmy u tej lekarki..okazalo sie ze faktycznie jestem w ciazy..zrobila usg dopochwowe..pokazala jak mojemu malenswtu bije serduszko..wtedy to byl 7 tydz i 2 dzien..wiec dzisiaj zaczynam 8 tydz..;-)Ciaza rozwija sie prawidlowo...malenswto mialo 12.05mm..:happy2:Taka kruszynka...:)Jednak najgorsze dopiero przed Nami...powiedzenie o tym rodzicom..Na szczescia Moj A juz w czwartek bd..wiec..ehh...:(
 
Witam jestem zupełnie nowa. Zalogowałam sie tutaj, bo liczę na pomoc tych dziewczyn które wiedzą już nieco więcej niż ja na ten temat. Ogólnie chodzi o to ze powinnam dostać okres 5 lipca a dzisiaj jest juz 19 ! test zrobilam jak okres spoznial mi sie jakies 4 dni i wyszedl negatywny !! na dzien dzisiajszy bolą mnie piersi miewam lekkie mdlosci i bol podbrzusza (tak jakbym miala dostac okres) oprocz tego dzisiaj wystapily u mnie lekkie plamienia jednak nie przypominaja one okresu ! kolor jest lekko brazowy...nie wiem co to oznacza ! czy jestem w ciazy ?? :szok: prosze o pomoc !!!!!!
 
reklama
Elizabeth-Ann A czy na okres kiedykolwiek bolały Cie piersi? poa tym moze to jest początek okresu lub jakas nadżerka, infekcja... Moze rób jeszcze raz test jesli wyjdzie negatywny zapisz sie do ginekologa. Ja robiłam 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie a w ciazy byłam, ciaże potwierdził dopiero lekarz.
 
Do góry