reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Witajcie dziewczyny. Ale tu spokojnie. Gdzie sie podziałyście? Jak maleństwa?? Wszystko dobrze?
Asia ma dzisiaj CC. Od rana o niej mysle i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze!
ASIA JESTEŚMY Z TOBĄ!:tak:


Viotett
juz na półmetku :-) Jak sie czujesz?






 
Dzieczyny mam wiesci o Asieńce i małej Olence!

Ola przyszla na świat 24.06 o godzinie 9.50 przez cc ,ważyła 2950 i mierzyyła 51 cm.Wczoraj miała operację, wszystko się udało i teraz kilka dni polezy na oiomie podlączona do aparatury.Asienka dzisiaj wychodzi ,a malutka jeszcze polezy trochę.

Serdecznie Gartulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny!:-)

Wielkie dzięki za trzymanie kciuków i gratulacje! :*:*:*:*

Tak jak Ewelina pisała,w sobotę Ola miała operacje.We czwartek z oiomu przenieśli ją na chirurgie gdzie była już poza inkubatorem,w normalnym łóżeczku z tym,że jeszcze pod kroplówką.Stopniowo zmniejszali jej dawkę kroplówki i podawali mleczko modyfikowany.Wczoraj po raz pierwszy podałam jej cyca:-) Od razu załapała o co chodzi i pięknie ciągnęła:-) Także teraz jest już karmiona tylko mlekiem ode mnie.
Odkąd Mała była na chirurgii to musieliśmy być przy niej w dzień i w nocy żeby się nią opiekować więc pełniliśmy z Marcinem na zmianę dyżury.Do końca życia mam dość szpitali...:dry:
Na szczęście dzisiaj już wróciliśmy z Oleńką do domu!:-)

Także zaczynamy nowy etap w życiu z Oleńką w domu:tak:

Buziaczki dla wszystkich Mamusiek!Jeszcze raz dziękuję!!:*:*:*
 
Asiu super ze sie odezwałaś. Wszystkie czekałysmy na wiesci:tak: Jeju ucałuj Oleńke! Az mi sie łzy w oczach pojawiły. Taka dzielna dziewczynka!! Super sobie z tym wszystkim poradziła! I Ty oczywiscie tez! Az Ci zazdroszcze ze juz jestes po wszystkim i masz malenka przy sobie. To teraz jak Olusia je cyca to bedzie szybko rosła:tak::-) Ale koniecznie dodaj fotki córeczki:-) Podobna do Ciebie czy Marcina?:-) A jak Ty kochana sie czujesz po cesarce? Jak to wszystko zniosłaś?? Opowiadaj nam tu! Oczywiscie wiem ze teraz masz mniej czasu zeby pisac. Ale jak znajdziesz czas to pisz jak najwiecej! Czekamy:-)

aida, mariola, a co z wami? Jak malenstwa?
natalia a u Ciebie? Tak nagle umilkłaś!

Pisac dziewczyny pisac!
 
reklama
asieńka nareszcie jakieś wieści. jak dobrze ze juz po wszystkim i że wszystko dobrze poszło. powodzenia na nowym etapie życia :):):)

a natalia to w ogóle pewnie nie ma czasu teraz po porodzie :) violett hello a co sie dzieje z tobą ???
w ogóle ten wątek zanika ja nie wiem dlaczego
 
Do góry