reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Hej dziewczyny!;-)

Koniecznie muszę się szybciutko pochwalić,że byliśmy dzisiaj w szpitalu,w którym będę rodzić i gdzie Ola będzie miała operację i mam już wyznaczoną datę cesarki!:biggrin2: Otóż Oleńka przyjdzie na świat 24.06 :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Czyli za równe dwa tygodnie.Jeden dzień po dniu ojca :-p Mam nadzieję,że nic wcześniej się nie zacznie bo to będzie 39 tydz.Oby Olce się nigdzie nie śpieszyło:tak:
Kurcze...to nie do pomyślenia,że ten czas tak szybko zleciał.To wprost niemożliwe!!:sorry2:


Kilka dni temu opchnęłam się ogromną ilością truskawek co się na mnie potem zemściło bo kilka dni miała biegunkę,ciągle się źle czułam i nic nie mogłam jeść:dry: Od wczoraj jest już ok ale jestem tak wygłodniała,że ciągle bym coś jadła!

Witam nowa mamusię!:tak: Nie martw się kochana.Na pewno wszystko będzie dobrze.To oczywiste,że każda z nas ma milion wątpiliwości i obaw a w szczególności tuż przed samym porodem.Trzymam kciuki,żebyś nie miała żadnych problemów.I ni denerwuj się niepotrzebnie :*

Violett zazdroszczę zamkniętej szkoły ^^ Aczkolwiek już chyba wolę jeszcze się trochę w tej szkole pomęczyć niż jakieś powodzie znosić:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asienka piękny brzunio, tez bym juz taki chciala :) A u mnie nadal prawie nic
No Asienka bede trzymackciuki. A pozatym to w tym pierwszym poscie nad zdjeciem brzuszka zamiast napisac 39 tydzien to napisalam 29 i az jak czytalam to niemoglam uwierzyc i czytalam pare razy :)
 
Asienka piękny brzunio, tez bym juz taki chciala :) A u mnie nadal prawie nic
No Asienka bede trzymackciuki. A pozatym to w tym pierwszym poscie nad zdjeciem brzuszka zamiast napisac 39 tydzien to napisalam 29 i az jak czytalam to niemoglam uwierzyc i czytalam pare razy :)

Dziękuję:-)
Oj no rzeczywiście :-D Ale wiadomo o co chodzi :-p Miało być 39 ;-)
 
Asiu gratuluje ustalonego dnia cc. Czerwiec to mogiczny miesiac :tak: sama jestem z czerwca, tylko ze 21 :tak: To teraz tutaj nie jedna bedzie trzymac mocno kciuki 24! Wszystko bedzie dobrze zobaczysz! Jestesmy z Tobą. Ale to zleciało :tak: Juz bedziesz miec kruszynke przy sobie :tak: No i sliczny brzuszek :tak:

A i słonce wiesz ze 24 czerwiec to dzien przytulania? :-)
 
O!Dzień przytulania?No ładnie:-D No i na dodatek dzień po dniu ojca :-p I jeszcze jakby tego było mało to są to imieniny mojej mamy:-D A Ty Ewelina potraktuj to jako spóźniony prezent na urodziny :-)Także ładną datę mi wyznaczyli :-)

A jak tam Wy i Wasze maleństwa?:-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Jeżeli są tu jakies dziewczyny które urodziły w wieku 17-18 lat bądź tez takie które dopiero urodzą proszę pisać i pytać...
Ja mam 17 lat i jestem w 6 Tc;)
Proszę dzielić sie swoimi wrażeniami.
Proszę tylko nie pouczać!:-):-):-):-)
 
Do góry