reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Ja juz dziewczynki po wizycie. Ginek powiedział ze ciąża przebiega dosłownie książkowo :) Ale sie ciesze, wszytskie badania krwi i moczu cudowne sa :)
Nie badala mi tetna, a ja zaponialam sie zapytac kiedy bedzie
 
reklama
Violett Super,że wszystko jest idealnie!Oby tak dalej! :-) Ciekawe kiedy Ty się dowiesz kogo nosisz w brzuszku :-) Bez kitu jestem bardzo ciekawa :-p

Ja też mam mnóstwo używanych ciuszków.Ale pamiętajcie dziewczyny,że takie np body to jest jak bielizna.Same też nie chciałyście nosić używanej bielizny więc radzę nie ubierać dzidzi w bieliznę,którą już jakieś dziecko wcześniej obsrało,obrzygało itd :-p W to jedno chociaż myślę,że warto zainwestować dla zdrowia i higieny dzidziusia ;-)

A co do imienia to spoko Ewelina,nie jesteście sami :-p My też nie możemy nic wybrać dla naszej córeczki.Ja bardzo chciałam Amelkę ale Marcin za kija nie chce się zgodzić na to imię.Mogłaby być ewentualnie Karolina bo mi się to imię podoba ale jak sobie pomyślę o jego byłej dziewczynie,Karolinie to mi się odechciewa :dry:
 
Asia z ta bielizną dla malców mam identyczne zdanie!! Nie pisałam o tym bo to oczywiste!
Co do imion to u mnie jest podobnie. Ja coś tam myślałam o imieniu Marcel lub Nikodem ale mój A natychmiast zaczął mi to z głowy wybijać. Za to on chce Cyprian- ja jednak nie jestem przekonana.
Hmm a imię Amelia jest słodkie tez bym nad nim pomyślała jakby była dziewczynka ;) Karolina mam na 3 imie ;D
My z A co do dziewczynki byliśmy zgodni. Laurusia! ale Laurusii niema ;P
 
Czuję się nie najgorzej.Brzuszek coraz większy więc ciężej się funkcjonuje ale wiem,że jeszcze wiele przede mną bo brzuszek narazie nie jest taki bardzo duży.Najgorsze dopiero przyjdzie.Coraz silniejsze ruchy Malutkiej odczuwam.No i zaczęły się problemy ze spaniem.Czasem muszę się długo namęczyć żeby zasnąć.Pomimo zmęczenia nie mogę zasnąć bo mała tak się wierci i co przysnę to mnie budzi.Wredna taka :-p I siusiu też częściej mi się chce.Rano mnie zwala z łóżka na siusiu:-p
A Ty jak żyjesz? ;-)
 
U mnie w miare dobrze. Również brzuszek już daje znać o sobie. ale wiele jeszcze przedemną:tak::tak:
Eh a co do Twoich problemów ze spaniem.. Mam to samo!! Nie moge zasnąć a jesli mi sie to juz uda to często sie budze. A mój łobuz jak mi czasem przwali to mnie zgina :-D:-D Ale to takie urodze :tak:
 
reklama
Violett Super,że wszystko jest idealnie!Oby tak dalej! :-) Ciekawe kiedy Ty się dowiesz kogo nosisz w brzuszku :-) Bez kitu jestem bardzo ciekawa :-p

Ja też mam mnóstwo używanych ciuszków.Ale pamiętajcie dziewczyny,że takie np body to jest jak bielizna.Same też nie chciałyście nosić używanej bielizny więc radzę nie ubierać dzidzi w bieliznę,którą już jakieś dziecko wcześniej obsrało,obrzygało itd :-p W to jedno chociaż myślę,że warto zainwestować dla zdrowia i higieny dzidziusia ;-)

A co do imienia to spoko Ewelina,nie jesteście sami :-p My też nie możemy nic wybrać dla naszej córeczki.Ja bardzo chciałam Amelkę ale Marcin za kija nie chce się zgodzić na to imię.Mogłaby być ewentualnie Karolina bo mi się to imię podoba ale jak sobie pomyślę o jego byłej dziewczynie,Karolinie to mi się odechciewa :dry:

Tak tak ja tez sie bardzo ciesze. A co do plci tez sie nie moge doczekac :)
U mnie dziewczynka tez Amelka :) jednoglosnie gorzej z chlopcem ja chce Antos a P sie nie chce zgodzic:p

Co do ubranek to tez jestem tego zdania ze body i takie ubranka bardziej osobiste to oczywiscie nowe :)
A ja dziisaj kupilam wozek od znajomej 250 zl. Jest w b. dobrym stanie bo byl uzywany tylko 4 miesiace. Jest gondolka spacerowka i fotelik samochodowy, jest bardzo pojemny ma duzo kieszonek, do tego kolderka. I kolezanka powiedziala ze dozuci przewijak jeszcze :) Sama kupila wozek za 1300 ale powiedziala ze mi sprzeda za 250 :) Wiec okazja super, wcale sie nie zastanawialam:)
 
Do góry