reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Witajcie :tak:
Tak Mariola masz racje :tak: ale jakbym zaczeła narzekac to byście mieli mnie dosc ;D Ciesze sie razem z Toba ze tak dobrze sobie radzisz. Jest czego pogratulowac :tak: Dobrze ze M Ci pomaga. Tak powinno właśnie byc! Oby tak dalej. A jak Adaś? Juz zdrowszy?
Asia co do grila to przełozyc mozna na inny dzien. Wypada uczcic rocznice smierci babci :tak:

A ja dalej nie w humorze. Niewiem czy ta ciaza tak na mnie działa czy coś. Nie moge sobie dac rady sama ze sobą. Jeszcze A mnie nie rozumie :( Od wczoraj troche mnie brzuch pobolewa ;/ nie mam pojęcia dlaczego :( biore nospe. W ta noc wkoncu spałam bo bym chyba oszalała. Ale meczy mnie ogromna zgaga. A mały to juz potrafi mi porządnie przykopac :tak: az za boli, ale to akurat mnie cieszy :tak:

Coraz częsciej mysle jak to bedzie jak mały sie urodzi. Czy sobie dam rade, czy odnajde sie w roli matki.. Zaczynam sie bac tego wszystkiego :( mam nadzieje ze to chwilowe. Ostatnio tez zaczynam zaprzątac sobie głowe tym jak mnie potraktują w szpitalu przy porodzie i wogóle.. Bo roznie traktuja młode matki..

Miłej niedzieli!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ludzie tyle mnei nie bylo amasakra tyle popisalyscie...;p wogole to ktos jeszce o mnei pamieta??
a ja od dzisaij normalnei do szkoly wrocilam.....;p
A widze ze o wozkach temat ja mam X-landera i bardzo polecam...;p mialam tez atlantic tez fajny ale nie dla mnie....;p|piszcie co tam u was..;p
 
Witam :) kurcze szok ile Wy tu piszecie swietnie oby tak dalej ! :) jestem z wami na bieżaco cały czas czytalam ale jakos nie miałam czasu by cos napisac :/ ostatnio strasznie zalatana jestem 2 komunie itp itd :/ widze temat o wózkach hehe ja miałam przy pierwszym dziecatku atlantica i bardzo polecam najeździłam się nim duzooo i sprawnie przedewszystkim drugie dzieciątko tez w nim bedzie jezdziło bo bardzo mi podpadł ten wózeczek :) a tak to u mnie postaremu leci mi ten czas strasznie szybko jeszcze pamiętam jak aida i mariolka czekały na koncówkach a tu praktycznie ja za miesiąc bede na koncówkach ;D hehe gorąco Was pozdrawiam :)
 
no wy wszystkie tez juz niedlugo rozpakowane bedziecie ;).
Ja niestety za jakis czas chyba nie bede miala dostepu do neta, bo jesli pojdzie wszystko oki to z M wyproiwadzamy sie w sobote. A tam nie bede miala kompa ;/ ewentualnie dopiero w czerwcu . masakra :(
Aida jak sie maluszek chowa ?
Moj to dzis jest strszny ;), sam to pospal moze z godzinke a tak to tylko po karmieniu odkladam go do lozka to od razu wstaje . dziwne bo kurde nie jest nauczony zeby spac na rekach . mam nadzieje ze niedlugo bedzie tak wymeczony ze sam usnie na troche zebymw koncu mogla odpoczac ;).
A jak ciężarówy Wasze samopoczucie :p?
 
Hmm samopoczucie dosyc dosyc choc mogłoby byc lepsze :) a co u Was jak się dzieciaczki chowają ? MAriolka dzieci lubią sobie troszke pomarudzic hehe przynajmniej nam się nie nudzi hehe :)
 
Maly dobrze...;p bylma z nim 30(kwietnia oczywiscie;p) na szcepieieniu to wazyl 5810 i mial 64 cm obwod klatki i glowki po 40...;pmoj grubasek..;p a robi sie juz taki bardziej aktywny tak sie slodko smieje i takie miny szela ze normalnei nei moge czasmi jak naniego patrze;p a adi jak tam?;p
 
Mój Adasiek dobrze;), wczoraj byliśmy u lekarza to Maluch już zdrowy :). A jest taki wielki że mam problem jak biorę Go do karmienia :D. Dziś lub jutro już będziemy u siebie mieszkać...:) . Nie mogę się doczekać ;).
Coś tu dzisiaj pustawo :p
 
no pusto pusto tu..;p jak tam brzuszki sie czujecie??;p
mariola wogole to rowny miesiac miedzy synai naszymi...;p obaj z 7;p
Moj Oskarek to chory dzisiaj bylm z nim u lekarze palno lekow dostal jakis robiony i wogole teteraz spi bo tyle biedaczek sie naplakal maskara...straszne to jest dla mnei ja bymlam w szkole i koleznaka do mnie dzwoni ze rozpalony i ma 28 goraczki ja to jak jechalam do domu to prawie plakalam...takie dziwne uczuccie twoje dzicko chore a ty przy nim nie jestes...:(
 
reklama
No czuje się dosyc dobrze chociaz jakas senna jestem moze przez pogode :/ Aida wiem co o jest miec dziecko chore tragedia :( moja Oliwcia miała 5 miesięcy jak trafiła z rotawirusem do szpitala a ja nie mogłam byc przy niej bo tez go miałam :( i była z nią moja tesciowa dzięki niej Oliwcia miała opieke bo samej w zyciu bym w szpitalu nie zostawiła !! :( ja Cie dziewczyny mi juz tylko miesiąc zostal jak to zleciało masakra hehe ale boję się strasznie szpitala i porodu :( okropnie się boję czasem nie umie spac przez to :(
 
Do góry