reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Oby Twój P dotrzymał słowa ;-)
Ciekawe czy M się dzisiaj odezwie.Coś nie bardzo chce mi się w to wierzyć:blink:
 
reklama
No juz jestem słoneczka :biggrin2:
a oto wieści z USG:
hmm niema ich zbyt wiele bo lekarz mi nie napisał wymiarów małego :crazy:
Powiedział tylko ze jest wszystko w normie :tak:
mam jedynie wage malego i to mnie martwi :no:
wazy 830g i wydaje mi sie ze to bardzo mało :no::no:

I znam płeć:biggrin2: było bardzo dobrze widac.
To SYNUŚ :tak::tak:

a jak sie mój A cieszył ;D

i oczywiście musiałam mu juz cos kupic tak skromnie ;) dodam fotki ;)


Eh dziewczynki z tymi chłopami juz tak jest. Trudno ich zrozumiec.
 
No to gratuluje kochana udanej wizyty i poznania plci maleństwa :)
Ja jutro mam wizyte u ginki i poprosze ja o skierowanie na USG bo mnie przedwczoraj i wczoraj bolal brzuszek i chce sie upewnic czy wszystko ok.. Mam nadzieje ze mi da.
 
Napewno Ci da. A co ile tak mniej wiecej masz wizyte? Ja własnie od 12 tygodnia na kazdej wizycie mam mierzone tetno płodu. A jak to jest u Ciebie?
 
Super,że wszystko jest ok ;-) Gratuluję synka! :-) Kolejny lovelas :-D Ciekawe kogo Violett nosi :tak: Się okaże,że tylko u mnie dziewczyna... hehe:-p
A wagą się nie przejmuj!Spójrz na swój suwaczek.Wg niego to Twój synek jest za gruby:-D

No i muszę powiedzieć,że M u mnie był.Przepraszał mnie i wgl.Aż się popłakał:sorry2::-p Wyjaśniliśmy sobie wszystko i jest ok:-)
 
Ja mam wizyte u ginki co 3 tygodnie, ale na niej nie robi USG a tetno płodu bada tzn mama mi tak mowila bo u mnie jeszcze nie badala :) Ale to dlatego ze jak bylam 3 tyg temu to bylo wczesnie w sumie nie??
Nom zobaczymy zobaczymy jeszcze sobie poczekam troszke na taka cudowna wiadomosc :) Ja osobiscie wolalabym chlopca i moj P tez ale zobaczymy wazne zeby bylo malenstwo zdrowe :)
No widzisz Asienka Ci faceci to zanim pomysla to pierw musza nas zranic. Ja nie zwracam nigdy uwagi na łzy faceta bo oni kurde pierw placza a potem i tak robia to samo, za duzo razy uwierzylam w lzy. a potem sie przejechalam wiec tak to.Ehh takie ich zycie. U mnie jest ok narazie :)

Aja spadam sie szykowac do lekarza :) Wizyte mam na 10.50 wiec jak wroce to napisze co i jak :) Buziaki. Milego dnia :)
 
Violett Tak było za wcześnie. Ale dzisiaj juz powinna Ci zbadać tętno szkraba ;D Trzymam kciukasy za wizyte :*
Asienka super ze sie z chlopem wyjasniło. Z nimi tak zawsze. Eh no jak narazie to same chlopy w brzuchach ( i juz poza nimi) ;p tylko Ty masz dziewczynke. Eh no ale pomyśl tyle chlopczyków a jedna dziewczynka hmm ale bedzie miał branie ;DD Czekamy jeszcze na wieści wiolett, ciekawe co ona tam nosi ;D
a teraz dodam foty pierwszego zakupu dla synusia ;)
Zobacz załącznik 242851Zobacz załącznik 242852

Jeju ja z moim A zupełnie nie wiemy jakie imie dla synusia. Dziewczynka miała być Laurusia. A dla chlopca nie mamy. Moze nam cos doradzicie?
 
Ostatnia edycja:
No zobaczymy co nosze, ale jeszcze troszke poczekacie na moja informacje :)
Jak patrze na te ciuszki to poprosu mam taka ochote cos kupic ze szok. Ale jeszcze troche poczekam.W suie chyba ze wzgledu na przeprowadzke bo to juz niedlugo a bez sensu teraz cos kupic a potem to pakowc i takie tam :)
Ale mysle sobie ze i tak nowe ciuszki to kupie tylko do szpitala i tam pare takim na wyjscie, a tak bede kupowala uzywane bo bez sensu kupowac nowe bo dzieciatko bardzo szybko rosnie :)
 
reklama
Masz racje, Ja tez mase ubranek dostane od siostry bo ma syna rok starszego od mojego ;) tak jak napisałaś dzieci rosna szybko wiec niema sensu. Ja tez miałam ogromną ochote od razu kupowac ubranka, no ale nie znałam płci wiec sie powstrzymywałam. Teraz juz nie bede mogła przejsc obojetnie ;p
 
Do góry