reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

To Ci sie super okazja trafiła ;) dobrze ze skorzystałaś. Ja tez bede miec wózek uzywany z rodziny. A co do imienia Antoś tez mi sie bardzo podoba. Ale synus mojej siostry ma tak na imie wiec ja juz nie moge dac ;/ ;D
 
reklama
250 zł z wózek?!Super okazja!To ci się trafiło:-)
Ja od wczoraj zaczęłam się rozglądać za wózkiem.Do 1 w nocy siedziałam i grzebałam na allegro :-p Znalazłam kilka niedrogich z mojej okolicy.Ale kurcze to jest taki wybór tych wózków,że nie wiadomo na co się zdecydować.No i nigdy nie wiadomo czy rzeczywiście jest dobry bo w końcu to od obcych ludzi a nie od jakiś znajomych co by gówna nie wciskali...

Tak bym chciała tą Amelkę...i cała moja rodzina też już się napaliła na to imię a ten uparty i ciągle powtarza,że tak się jego córka nazywać nie będzie:dry:

No i witamy nową mamusię ;-) Rozgość się i czuj się swobodnie wśród nas Madziu:-)
 
hejo dziewczynky;)
kurde tyle czasu mnie nie bylo a Wy tyle napisalyscie ze szok;P, ale niestety nie mam jak Was nadrabiac.
Trochę poczytałam tylko o facetach , jak Wam sie teraz uklada ? juz pogodzone ?
dobrze ze ja z moim M na razie sie jakos dogadujemy;).
Mój Adaś juz zaczal rozrozniac kiedy sie spi a kiedy mozna wariowac ;).
Kochany dzieciaczek;)
Po zapaleniu pluc ma teraz zapalenie oskrzeli;/ ale juz leczymy to w domu ;).
Buziaki, napiszcie co u Was laski;).
a co do wozkow to moja rada- jak macie mozliwosc to przed zakupem wyprobujcie jak sie prowadzi dany wozek. ja kupilam swoj tanio ale to taka lipa ze szok;/ nie mozna nim normalnie wozic malucha . jest "marki" dippo chyba to jak cos to omijajcie ich wozki szerokim lukiem ;).
 
Wielkie dzięki za radę z wózkiem! ;-)
Z M już w porządku ;-)

Kurcze biedny Adaś...jak nie jedno to drugie :-( Oby szybko doszedł do zdrowia!!Wielki buziak ode mnie dla niego :-):-) :*:*:*
A jak Ty dajesz radę jako mamusia?Żyjesz jakoś?:-p
 
Witajcie dziewczynki. Wkoncu troszke słoneczka sie pokazało ;)
Ale jak mam humor do du... buu
Z moim A jakos sie dogadac nie moge ostatnio- nie jestescie same. Dobrze ze u Was juz ok.
Hm jakis głupi dzien- tak czuje. Ale nie bede wam sie tu zalic. I was zanudzac ;/
Mariola ucałuj tez odemnie Adasia i oby szybko wyzdrowiał. Małe biedactwo.
 
Ewelina możesz się żalić ile wlezie!:tak: To idealnie miejsce na to ;-)

U mnie też słonko za oknem:-) Ciekawe jak to sie przekłada na temperaturę:-p
Pogoda zachęca do wyjścia z domu tylko,że M pojechał z kolegą do Tczewa pomóc muw pracy czy coś...Mam nadzieję,że nie wróci zbyt późno i uda nam się jeszcze dziś gdzieś wyskoczyć razem!:sorry2:
 
U mnie pogoda poprostu boska :) Ahh, ale moj P ogarnia nasze nowe mieszkanko i go nie ma jade mu zaraz obiadek zawiesc. Tak tak trafilo mi sie bardzo dobrze z tym wozkiem no i prowadzi sie go super :)
 
Ewelina możesz się żalić ile wlezie!:tak: To idealnie miejsce na to ;-)

U mnie też słonko za oknem:-) Ciekawe jak to sie przekłada na temperaturę:-p
Pogoda zachęca do wyjścia z domu tylko,że M pojechał z kolegą do Tczewa pomóc muw pracy czy coś...Mam nadzieję,że nie wróci zbyt późno i uda nam się jeszcze dziś gdzieś wyskoczyć razem!:sorry2:

Dzięki Asia :tak: Tulam! :*
 
dzieki:).
Ja jako mama jakos sie trzymam:), ostanio mialam wszystkiego dosc ale to mija jeszcze szybciej niz sie pojawia, to naprawde super miec trakiego malego Skarba przy sobie;). No i w sumie duzego tez;). Moj M tak pomaga przy Adasiu ze wcale nie odczuam jakiegos ciezaru ;).
Ewelinka tutaj chyba jest najwiecej dziewczyn z ktorymi masz podobne priorytety to tutaj jest chyba najlepsze miejsce do narzekania ;)?
Trzymajcie sie;)
 
reklama
Dzień dobry ;-)

Obym i ja miała tak lekko po porodzie jak Ty Mariola:sorry2:

Mieliśmy dzisiaj zrobić grilla u M ale dowiedziałam się,że na 18 mamy zamówioną mszę za moją babcię w rocznice jej śmierci i wypadałoby być jednak na tej mszy.I tak grill poszedł w łeb... :-( Kolejny dzień przesiedzony w domu :baffled:

No cóż...życzę Wam miłej niedzieli!;-)
 
Do góry