reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża w liceum

reklama
Gosia chyba bardziej by ,mi Twój przypasował:).
Tylko w ciąży to chyba bym nie dała rady się do tego przygotować, ale temat ciekawy :).
Z fantastyki to bym nuic nie naopisała i nie powiedziała :p.
Oj nie moje tematy :D.
Asieńka chyba by to lubiła:D
Mi,że co?jak?Że niby śmierć sambójcza?Co? xD :-D:-D:-D lol

No dziewczyny trzymajcie kciuki!Jutro a właściwie to juz dzisiaj na 9 jadę do tego szpitala i okarze się co jest nie tak z moją dzidzią!Okropnie się boję!
 
Nie bój się Głupia będzie dobrze :)
a mi chodizło o to że Ci to pewnie by przypasowała fantastyka a nie smierć samobójcza :p:p>
Aida urodziłaś przez noc ? :D
 
A ja dziś pochwalę się moim Grubaaaaskieeem :-D:-D:-D
img37051.jpg



Grubas nad grubasy :-D:-D
Z jakieś trzy tyg temu ważył 2 kg ciekawe ile teraz kg tam się mieści :-):-):-)
 
Witajcie:-) Ja urodziłam we wrześniu synka i w maju piszę normalnie maturę. Opuściłam tylko dwa miesiące (wrzesień, październik). Jak się chce to można.:tak::tak:
 
reklama
Noo i wróciliśmy...

powiem Wam iż słyszałam serducho mojej dzidzi
in_love.gif

bije jak dzwon...
36_3_13.gif

pomacała mnie po brzuchu i powiedziała, że główka bardzo nisko i mogę nawet na dniach urodzić... ale mam wizytę u położnej w szpitalu w środę...
to pewnie mi już będzie badać podwozie
Shok.png
eek.gif
i będzie już ustalała termin wywołania ...
chyba,że mała zechce wyjść do środy, ale nie sądzę
zmartwiony.gif
 
Do góry