reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

No tak , ale Ty juz raz przez to przechodziłaś :p
Więc to trochę inaczej bo też masz teraz zajecie a my to co ?:p
Ja np siedzę cały dzien i ogladam wygibasy brzuszka :) . Za nic konkretnego nie mogę się zabrać bo grubas jestem :D i ciężko mi chodzić dlatego najchętniej już bym urodziła :).
 
reklama
no masz racje :) tez mi się strasznie nudziło jak chodziłam w ciązy z Oliwką :p a to mi tak przeleciało ze szok, Oliwia ma juz 2,5 lat taka kochaniutka myszka z niej :)
 
no moj cos ostatnio juz nie kopie tak mocno ze brzucho lata tylko czuje jak si errpzeciaga i tak jakby pepowina sie bawil tak sobie ja pociagl.. takie wraznenie mam;p
no wlasnie wogole faza tylko 3 dni do terminu kurde kiedy to zlecialo..;p
 
Hehe ja tez boje sie tego że mi to dorastanie maluszka zleci tak szybko jak np ciąża.
Ciąfle chyba mógłby być dla mnie takim malutki niemowlaczkiem :D
 
Aida mój dziś tak wariuje od rana że szok . Nie wiem co tam robi . Wariuje, czuje jak coś mu tak przeskakuje, jak obciera sobie o coś rączke czy coś :).
Normalnie masakra:).
tatuś pojechał do domku to teraz Mały psoci i daje się wez nakim mamusi:))
 
no to mam pomyte...zapomnialam ze ostatnio jak mylam onko w swoim pokoju to resztke plynu zuzylam....moze maderska mi kupi dzisiaj.....chociaz pewnei powie ze nie bo ona si eboi jak ja te okna myje zeby z tego krzesla nie spasc...;p
 
uwierz ze nie obejrzysz się a zobaczysz jak Ci to wszystko szybko zleci..... Moja mysza to juz taka mądrutka ! taka duza ! i nie powiem hehe juz potrafi odpyskowac hehe skubaniec kochany mały
 
moja mama taka sama jest :p ale była bardziej przerazona odemnie jak poszłam rodzic:p strasznie to przezywała :) aida Ty masz tylko 3 dni do terminu jacieeeeeee ale jaja !! ciekawe kiedy bedzie po wszystkim ! wogóle duzo Was tu jest co jestescie prawie juz na terminie ale super tez bym chciała... a gdzie tam jeszcze

ja jestem PO terminie hyhy i się turlam, w środę się dowiem kiedy mi będą wywoływać poród o_O
 
reklama
hehe :D
Natalia a nie miałas tak że cala rodzina Ci sie wpieprzała w wychowanie dziecka? kazdy dawal swoje rady itp? Ja tak sie tego boje ze szok .
Aida gdybys Ty dzis sie nalatala przy tych oknach to pewnie raz dwa bys urodzila :p
 
Do góry